Чоловічий одяг

Німеччина

carlgross.de

Carl Gross

Піджаки й костюми великих розмірів Carl Gross

Марка «Carl Gross» вже понад 80 років у світі моди.

«Карл Грос» пропонує високоякісні костюми з ексклюзивних матеріалів. Бренд «Carl Gross» уособлює найвищу якість і соразмеренную вартість своїх виробів.

Елегантна стриманість, бездоганне відчуття стилю і лаконічний крій виділяє одяг бренду. На даний момент торгова марка «Carl Gross» користується великим попитом і продається по всій Європі, а частина продукції досі виробляється на власній фабриці в Херсбруке (Німеччина).

Завжди актуальна і, вселяє довіру, класика, орієнтована на сучасного чоловіка. Неповторний модний стиль бренду «Carl Gross» дає можливість поєднати окремі предмети одягу з впевненістю, що при цьому завжди буде досягнутий бездоганний зовнішній вигляд.

Одяг сучасного чоловіка повинна бути втіленням стабільності і «Carl Gross» завжди пам'ятає про це. У колекціях представлені костюми, жакети та пальто сучасних силуетів з акцентом на нову класику, мужність і індивідуальність.

І звичайно ж, «Карл Грос» означає для покупців комфорт в повсякденному носінні завдяки ідеальної посадки одягу і широкому пропозицією розмірного ряду.