Club Marine

Чоловічий одяг

Туреччина

clubmarine.com.tr

Club Marine

Чоловічий одяг Club Marine

Заснована в 1999 році, фірма Club Marine на сьогодні є одним з провідних брендів в секторі чоловічого одягу сегмента «плюс». За довгі роки існування, фірма знайшла свій яскравий, впізнаваний стиль з чітко вираженою індивідуальністю і залишається вірною своїм властивим стандартам.

Світ Club Marine має велике розмаїття одягу та постійно оновлює свої колекції, щоб йти в ногу з постійно мінливими тенденціями, пропонуючи своїм клієнтам стильну і високоякісну продукцію.

Дух Club Marine є новим і інноваційним. Під маркою Club Marine втілені всі останні тенденції моди.

Бренд пропонує величезний вибір спортивного одягу - куртки, брюки, джинси, сорочки, футболки, поло, светри та кардигани, толстовки, купальники та нижню білизну. Колекції включають в себе різні тканини, такі як бавовна, шерсть, кашемір, денім, шкіра, льон, лайкра, атлас, шовк, велюр і багато іншого. Використовуються різні технологічні процеси, для того, щоб виробляти продукцію високої якості, виготовлену з обережністю, що означає, що одяг від Club Marine буде служити довго.

Діапазон розмірів до 10XL.

З маркою Club Marine Ви зможете поповнити свій гардероб легко і за доступною вартості. Чи зможете знайти той образ, який підходить вашому характеру життя. Club Marine постійно удосконалює своє виробництво і технології виготовлення колекцій зберігаючи при цьому конкурентоспроможні ціни і повне задоволення клієнта.