Doris Streich

Жіночий одяг

Німеччина

dorisstreich.de

Doris Streich

Жіночий одяг Doris Streich

Streich Bekleidungswerk GmbH&Co.KG - сімейне підприємство, засноване в 1947 році. Колекція Doris Streich приклад успішного гармонійного поєднання невимушено-спортивного та елегантного стилю, які відповідають смаку сучасної жінки після 40.

Асортимент марки в кожному сезоні приваблює своєю різноманітністю: піджаки і спідниці з декоративною обробкою, легкі укорочені куртки, сукні, трикотаж. Фаворитами нового сезону є звужені до низу брюки в комбінації з довгими туніками і легкими блузками.

Велику увагу було приділено декоративній обробці моделей: химерні застібки і гудзики, пряжки на ременях, різноманітна вишивка і невимушено розкидані візерунки. Перевага колекції полягає в тому, що всі моделі прекрасно комбінуються і гармоніюють.

Компанія багато років працює на ринку великих розмірів, тому всі вироби відрізняє бездоганна посадка на фігурі, грамотна технологія пошиття, хороші матеріали модних кольорів. Склад матеріалів різноманітний: натуральні, штучні та інноваційні синтетичні волокна, які завдяки сучасним технологіям обробки мають властивості, схожі з властивостями натуральних і штучних волокон.