Eduard Dressler

Чоловічий одяг

Німеччина

eduard-dressler.com

Eduard Dressler

Чоловічий одяг великих розмірів Eduard Dressler

Ексклюзивна марка Eduard Dressler, яку часто називають «німецьким Canali», відрізняється безкомпромісною якістю і ретельною продуманістю кожного елемента свого широкого пропозиції від урочистого смокінга і виразного ділового костюма до елегантною і динамічною одягу для дозвілля.

В результаті з'єднання традицій і досконалості виконання народжується ексклюзивна мода для впевнених у собі і успішних чоловіків, незалежних особистостей зі сформованим стилем.

Марка Dressler для тих, кому такі цінності, як надійність, довіра і повага, стиль і якість важливі сьогодні, як ніколи.

Мода від марки Dressler не одягає чоловіка, а допомагає йому виразити свою індивідуальність і залишатися вірним собі в будь-який момент, в будь-якому місці і в будь-якій ситуації.

В довгій історії марки немає нічого випадкового. Сучасність і майбутні тенденції нерозривно пов'язані у Eduard Dressler з постійним зверненням до традиційних цінностей.

До початку виробництва виконується всеосяжний контроль якості тканини. Крім остаточного контролю, для максимальної впевненості як у багатьох точках виробництва здійснюється додатковий проміжний контроль. Кількість таких точок контролю - так само відмінна особливість Dressler.