Жіночий одяг Elena Grunert

Жіночий одяг

Німеччина

elena-grunert.de

Жіночий одяг Elena Grunert

Одяг Elena Grunert призначена для ділових жінок, переважно середнього віку. Асортимент виробів широкий: блузи, костюмна група, пальто з текстильних і трикотажних полотен.
Посадка/склад/технологія
Стилі: класичний і змішаний (спортивно-класичний). Спеціалізується на великих розмірах (до 56 євро, 68-70 российск.), на ріст 170-176. Для своїх виробів компанія використовує тільки високоякісні тканини, як штучні (віскоза), так і синтетичні. Тканини в основному нових технологічних розробок, кольорів і малюнків. Вироби відрізняє висока технологія обробки швів і деталей, точність крою та цікаві сучасні моделі. Використовуються тільки першокласні тканини і матеріали. Дуже часто новий дизайн тканини розробляється спеціально для Elena Grunert.
Історія
Офіційна назва компанії GMbH&Co. Рік заснування - 1991. Відповідальний дизайнер, творець основних колекцій Гудрун Грюнерт. Офіс компанії знаходиться в р. Вуппертал, Німеччина. Високоякісний бренд Elena Grunert орієнтований на сегмент ринку готової жіночого одягу від 40-54 розмірів. Колекції розроблені і стилізовані як елегантна, ексклюзивна і спортивна лінії з нагоди. Збалансована «комбі-програма» - це гармонійно підібрані кольори для сучасної жінки; індивідуальність і небажання залежати від віку і розміру одягу. Колекції Elena Grunert протягом багатьох років виставляються для фахівців на найбільших міжнародних виставках, як CPD в Дюссельдорфі, Moda UK в Бермингеме, The Femme в Цюріху і Fashion Premier у Зальцбурзі.