Erfo

Жіночий одяг

Німеччина

erfo.com

Erfo

«ERFO - якість ніколи не вийде з моди!»

Сьогодні всі знають «ERFO» як відому у всій Європі велику фірму з Німеччини, виробляє модні колекції одягу сегмента Plus Size. Компанія йшла до свого успіху від невеликого сімейного підприємства з 1937 року – моменту заснування. З перших кроків своєї діяльності, орієнтиром для «ERFO» служило якість. Якість для фірми «ERFO» - основа всіх вироблених колекцій - ключ до успіху. Якість досягається використанням матеріалів виключно високої якості. Всі моделі «ЭРФО» вигідно відрізняє бездоганний крій і посадка, а також величезну увагу приділено обробці. «ERFO» щороку виробляє більше 2-х мільйонів моделей, і робить поставки своєї модного жіночого одягу більш ніж в чотири тисячі магазинів у Європі.

Клієнтки«ERFO» – це жінки, які цінують понад усе втілений в моделях привабливий дизайн, найвищої якості тканини та ідеальну посадку по фігурі. Компанія пишається своїм креативним відділом дизайнерів та відділом фахівців, які є гарантією високої якості, стилю і практичності кінцевих виробів.

Основне місце у всіх колекціях від «ERFO» заслужено займають блузки. Вони можуть вдало поєднуватися з жакетами, жилетами, спідницями і брюками пропонованими компанією. В одязі марки «ERFO» завжди простежується гармонія стилю і якості, привабливі ціни та відповідність тенденціям моди.

Офіційний сайт