Godske Classic

Жіночий одяг

Данія

godske.com

Godske Classic

Вечірні сукні Godske Group

Godske Group – це міжнародний концерн, який в широкому асортименті власних брендів розробляє і шиє готове плаття для стежать за модою й орієнтованих на якість жінок у віці від 30-ти років.

Дев'ять брендів охоплюють конфекционные колекції для відпочинку, роботи, урочистих і святкових ситуацій. Незважаючи на різні стильові засоби і різне призначення, загальними знаменниками для всіх 9 брендів, нерозривно що асоціюються з ім'ям Godske з моменту випуску першого сукні в 1970 р., завжди були відповідність лініях фігури і якість. З тієї ж самої причини жінки всієї Європи вже більше 35 років не сумніваються, що якщо в одній з колекцій Godske Ви підібрали фасон, який відповідає Вашим стильовим запитам і оптимально сидить на Вашій фігурі, то і в наступній колекції знайдеться модель на Ваш смак. І наступного теж. І в наступному...

Неперевершена посадка по фігурі і одноманітне високу якість зобов'язані, серед інших причин, того факту, що кожну модель створюють наші власні дизайнери. А також того, що ми як і раніше зберігаємо власне швейне виробництво.

Асортимент торгових марок Godske Group містить на сьогоднішній день сукні, жакети, жилети, пальтові вироби, брюки, спідниці, блузки, сорочки, топи і костюми – двійки і трійки. Всі вироби виготовлені з матеріалів найвищої якості.

Кажучи «елегантна, сучасна вихідна і вечірній одяг для жінки», неможливо не сказати «Godske».

Тут воістину плекали кожну деталь – фасону, силуету, тканини і пошиття. Результатом стала любовно виплекана колекція, пахуча жіночною елегантністю – і виступає втіленням бездоганної якості.

Жіночий одяг Godske Classic

У колекції Godske Classic втілені всі ті переваги, завдяки яким ім'я Godske стало і залишається синонімом гарного смаку. Кожна модель колекції відрізняється, таким чином, стильним дизайном, продумано елегантним розкриємо і пошиттям, - і ідеально горнеться до ліній зрілої фігури жінки, які вибирають Godske Classic.

Godske включає колекції гармоніюють між собою суконь, суконь-костюмів, спідниць, брюк, жакетів і топів.