Guy Laroche

Чоловічий одяг

Франція

guylaroche.com

Guy Laroche

Історія будинку моди GUY LAROCHE налічує вже майже 50 років. Сьогодні колекції «від кутюр» цього будинку задають тон в світі моди, саме тому найактуальніші тенденції знаходить своє відображення і в лінії готового одягу, яка є втіленням вишуканого стилю і високої якості.

Яскравим підтвердженням успішності колекцій від будинку мод є нагородження його нагородою ЗОЛОТИЙ НАПЕРСТОК.

Чоловіча лінія одягу Guy Laroche вперше була створена в 1966 році. Сьогодні вона представлена широким асортиментом чоловічий продукції: штани, піджаки, костюми, сорочки, краватки, трикотаж, верхній одяг, шкіряні вироби.

Команда дизайнерів будинку мод "Guy Laroche" створює колекції готового одягу, поєднуючи в них дух сучасності з високим рівнем майстерності і традиційним кроєм. Колекції "Guy Laroche" завжди ексклюзивні і унікальні.

У виробах будинку моди Guy Laroche використовуються натуральні волокна і тканини найвищої якості таких відомих виробників, як Cerutti 1881, Zegna, Vitale Barberis Canonico, дуже тонкі розкішні матеріали як, наприклад, Lirici, Image, Winterrissimo Super 120's, Nobility 150's. Це підвищує ціну виробів, але при цьому гарантується чудовий зовнішній вигляд, високий рівень якості і своєрідну унікальність виробів.

Для костюмів, піджаків і брюк використовують шерсть, якість якої підтверджено Міжнародним секретаріатом з питань вовни. Часто до складу вовняних тканин додаються дорогі натуральні волокна шовку або льону для надання тканинам блиску і підвищення комфорту при носінні.

Важливим чинником успіху компанії є лекала даної фірми, які враховують всі особливості фігури чоловіка великих розмірів. Для успішної посадки всі вироби пропонуються в декількох моделях, дозволяючи тим самим покупцеві вибрати ту модель, яка ідеально сяде на фігуру.

Колекції ділового одягу доповнюються діловими сорочками і краватками, вдало поєднуються в основних гардеробом за колірною гамою і розкішного зовнішнього вигляду.

Guy Laroche - колекції одягу, які задають тон в світі моди...