Idea Piu

Жіночий одяг

Італія

ideapiufashion.com

Idea Piu

Жіночий одяг Idea Piu

Засновник компанії, Adriana Paglieri (Адріана Пальери), через 20 років роботи провідним менеджером у відомому європейському гіганті, що виробляє модний жіночий одяг, вирішує почати власний бізнес. Так у 1990 році народжується бренд «Verde Idea®».

Офіс підприємства розташований в красивій італійської провінції Кунео в р. Альба. Всі ідеї Адріани Пальери були підтримані і втілені креативним штатом однодумців, що дало старт її амбітним проектам.

Філософія бренду «IDEA PIU» полягає в створенні образу «жінки з характером», динамічної і прогресивної, що вибирає для себе стиль, який підкреслить її красу та індивідуальність.

Виходячи із своєї філософії, «IDEA PIU» створює моду в напрямку «pret-a-porter».

Спочатку, орієнтиром компанії було створення класичних жіночих колекцій в рамках стандартного розмірного ряду. Але оскільки попит на колекції модного одягу розміру "plus size" зростає, було створено новий підрозділ спеціалізується саме в цьому напрямку - компанія «IDEA PIU», яка слідуючи останнім тенденціям в моді і володіючи відмінним стилем, незабаром зайняла лідируючі позиції в цьому сегменті.

У нашій мережі магазинів одягу великих розмірів придбати одяг з колекцій бренду «IDEA PIU» ви зможете в наступних містах: