Imagini

Жіночий одяг

Німеччина

imagini-fashion.com

Imagini

Жіночий одяг великого розміру IMAGINI

Imagini (Імаджіні) - молода німецька модна марка жіночого одягу, що динамічно розвивається, яка вигідно вирізняється яскравістю і неординарністю колірних рішень в колекціях. Бренд швидко завоював популярність серед представниць жіночої статі в рідній країні і в Європі. І тепер багато модниць з нетерпінням чекають появи нових колекцій.

У створюваних колекціях, дизайнери Imagini не роблять акцент на тип або стандарт жіночої фігури. Їх мета - красиво та модно одягнути будь-яку жінку світу. І жінки відповідають взаємністю. Вони вибирають Imagini за традиційно високу якість продукції. Для кожної моделі, щоб виріб прослужило як можна довше, існують свої критерії відбору тканин, включаються різноманітні синтетичні волокна і впроваджуються тканини з інноваційних синтетичних матеріалів, які сприяють максимально довго зберігати форму і яскравість кольору виробу.

Вироби бренду Imagini представлені в середньому ціновому ранзі. Тому багато жінок мають з допомогою Imagini виразити свою жіночу винятковість і привабливість.