Kitaro

Чоловічий одяг

Німеччина

kitaro-fashion.de

Kitaro

Kitaro (Німеччина) - чоловічий трикотаж великих розмірів.

KITARO в перекладі з японської мови - це джерело життя, а також позначає "зміна" та "зростання". Ім'я бренду - стало синонім швидкого розвитку модного бренду Kitaro

Зображення лева на логотипі фірми це міць, надійність й сила марки. Тому Kitaro протягом довгого часу залишається вірним своїми клієнтам і створює колекції, які забезпечують комфорт зручність, з традиційно високими стандартами якості, відмінним співвідношенням якості та ціни. Сьогодні Kitaro пропонує клієнтам асортимент зручних і функціональних курток, колекції трикотажних виробів, поло, толстовок, сорочок, а також інших потрібних і комфортних речей для гардеробу чоловіка.

У більшості моделей застосовується Pima Cotton - найвищий сорт бавовняної тканини. У порівнянні, Pima Cotton займає таку ж позицію, як кашемір серед вовняних тканин. Pima Cotton - найчистіша в світі бавовна, неймовірно приємна на дотик, дуже м'яка і одночасно об'ємна і міцниа.

KITARO пропонує покупцям повсякденний одяг, стиль якої перегукується зі спортивним стилем. Такий одяг дуже сучасний. Він оптимальний та надійний. Людина в такому одязі завжди буде відчувати себе одягненим на "відмінно". Kitaro знає що потрібно сучасному чоловікові в мегаполісі, і знає як створити ідеальний гардероб для чоловіка у якому є одяг як повсякденний, так і для відпочинку. Власник такого одягу буде відчувати себе невимушено і вільно.

На європейському ринку одягу марка Kitaro відома як фахівець в сегменті чоловічої трикотажу і сорочок в комерційному ціновому діапазоні. Фахівці KITARO пильно відстежують актуальні тренди, завдяки чому колекції завжди відповідають модним вимогами сезону.

Вироби Kitaro виготовляються в розмірному ряді від S до 6 XL, а окремі моделі - до 8 XL.

Також Kitaro не забуває про чоловіків, що мають дуже високий зріст. Для них випускаються вироби за шкалою LT - 6XT.