Samoon

Жіночий одяг

Німеччина

samoon.com

Samoon

Жіноча мода великого розміру Samoon

Історія марки SAMOON йде в далекий 1973р., Коли в місті Galla (Галла), Німеччина, була створена корпорація Hatex KG, що спеціалізувалася на пошитті та реалізації жіночих брюк. Підприємство успішно розвивалося і вже в 80-х роках перелік вироблених виробів охоплює всю лінію одягу для жінок. Тоді ж народжується нова назва фірми - GERRY WEBER.

На сьогоднішній день корпорація GERRY WEBER об'єднує три повністю самостійних бренду: G.WEBER, TAIFUN, SAMOON. Кожна з цих фірм має свій фірмовий стиль та діє повністю індивідуально.

Бренд SAMOON з'явився в 1994 році і орієнтований на жінок з повною фігурою. Колекції дивують новизною фасонів і чудово сідають на фігурі. У пропонованих колекціях від SAMOON ви знайдете різноманітні моделі, здатні виділити Вашу винятковість і допоможуть знайти нові варіації індивідуального стилю.

Колекції SAMOON створюються для вимогливих жінок, які роблять акцент на якості в модних і елегантних нарядах. У виробництві використовується в основному натуральне матеріали, а продумані лекала робить цей одяг зручним і комфортним в повсякденному носінні.