Speidel

Жіночий одяг

Німеччина

speidel-lingerie.de

Speidel

Жіноча нижня білизна Speidel

Мережа магазинів «Богатир» бажає познайомити своїх клієнток з інноваційним брендом жіночої білизни «Speidel». Спеціалізація фірми лежить у виготовленні нижньої білизни для жінок середнього і старшого віку. Кожна модель, представлена торговою маркою «Speidel», народжувалася з урахуванням вимог жінок - потенційних клієнток.

На ринку жіночої нижньої білизни, німецький бренд «Спейдл» вже більше 60 років, з моменту його заснування Трояндою і Гансом Спайдел. Концепція розвитку бренду була визначена як пропозицію кращого продукту на ринку нижньої білизни для жінок.

Широкий асортимент білизни, його функціональність і багатий вибір моделей, здатні сподобатися будь-якій жінці, незалежно від її постаті, статусу, звичок та уподобань. Серед них чимало і популярних сьогодні стягуючих моделей.

«Speidel» - це гарне, якісне, стильне і зручне білизна за розумними цінами. Особливу увагу «Speidel» приділяє якості продукції. Для зручності та якісної шкарпетки, всі моделі виготовлені виключно з натуральних матеріалів, що дуже важливо для споживача. «Speidel» робить все для того, щоб покупцям було зручно, з турботою про своїх потенційних покупців. Вся продукція виробляється тільки з екологічно чистих матеріалів сучасного якості.