Жіночий одяг в етно-стилі

Етнічний стиль в одязі притягує своєю самобутністю, колоритом і неординарністю. Не дивно, що деякі модні дизайнери час від часу надихаються етно темою для створення одягу. Такий одяг існує як би поза часом і поза обставинами, тому і носитися він буде дуже довго. У повсякденному житті цей стиль підходить в основному для відпочинку.

Етно-стиль від бренду Mat
Етно-стиль від бренду

Етніка і фольклор стали неймовірно популярними в модній індустрії протягом кількох останніх років. Не став винятком і модний бренд Mat, який зробив фольклорний стиль головною темою зимового сезону 2015. Хтось може назвати цей стиль одягом з «бабусиної скрині» і не матиме рації, так як в сучасній інтерпретації речі в етно-стилі виглядають свіжо і ново.

Для модниць, які люблять експерименти і не люблять одноманітність в одязі, етно-стиль дає унікальну можливість для самовираження і навіть дозволить повернутися до коріння і традицій і спробувати їх відродити в своєму образі.

Що ж собою являє фольклорний стиль? Це не що інше, як актуальний стиль одягу з використанням деяких компонентів і деталей національного вбрання. Для пошиття нарядів в цьому стилі використовують тканини самородних квітів. Дуже часто такі речі мають дуже красиву обробку у вигляді вишивки, мережива, рюшів, шнурівки або плетіння. Також на виробах в фольклорному стилі можна зустріти аплікації і клаптикову техніку пошиття – patchwork. Крім того, при пошитті одягу в етно-стилі дуже часто використовують хутро і шкіру.

Для літнього гардеробу – це будуть сарафани та спідниці з оборками та воланами, блузи з вишивкою. Для зимового сезону фольклорного стилю відповідають теплі светри, жилети, кожушки з овчини, каракулю і багато іншого.

Модному бренду Mat прекрасно вдався модний образ такої собі «добродійки-барині»: хутряний жилет в поєднанні з сукнею з великим принтом, об'ємне пальто з акцентом на талії, який досягається за допомогою широкого пояса. Як доповнення сюди так і напрошується велику хустку з китицями, хутряна шапка і муфта.

Модні образи у фольклорному стилі зима 2015 від Mat
Модні образи у фольклорному стилі зима 2015 від Mat

В таких красивих речах, витриманих у фольклорному стилі, ви не тільки будете почувати себе тепло і затишно, а й зможете «розвеселити» свій набридлий зимовий гардероб. До речі, з таким нарядом дуже гармонійно виглядатимуть великі прикраси, так актуальні сьогодні. Оригінальні сережки, масивні кольє - чим більше прикраса, тим краще.

Жіночий одяг великих розмірів в етнічному стилі від Mat
Жіночий одяг великих розмірів в етнічному стилі від Mat

Для цього стилю, як правило, характерний одяг прямого або трапецевідного силуету. Як відомо, ці силуети чудово виглядають на повній фігурі і дозволяють вільно рухатися. Крій одягу в етнічному стилі зазвичай стилизуется під історичні національний костюм і побудований на зручність і простоту. Довгі спадаючі наряди трапецевідного силуету з елементами зі шкіри від бренду Mat вражають і заворожують.

Жіночий одяг великих розмірів осінь-зима 2014/2015 від бренду Mat
Жіночий одяг великих розмірів осінь-зима 2014/2015 від бренду Mat

Особливе місце у фольклорному стилі приділяється принтам і малюнкам на одязі - вони дуже незвичайні і ефектні. Найчастіше використовують геометричні малюнки, які, до того ж, гармонійно поєднуються зі структурою тканини. Іноді малюнок доповнюють кольоровими намистинками, бісером або іншим декором. Бренду Mat легко вдалося перетворити старі принти, фасони і тканини в ультрамодні речі. Дизайнери марки представили у своїй зимовій колекції шикарні вільні туніки неймовірних забарвлень і сукні їх оксамиту. Подібні сміливі експерименти приводять у захват шанувальників етно-стилю.

Етно-принти в зимовій колекції Mat
Етно-принти в зимовій колекції Mat

Щоб носити одяг в етно-стилі потрібно і аксесуари підбирати відповідно до конкретного образу. Зимове взуття в фольклорному стилі – це перш за все моделі чобітків і черевичок на шнурівці.