Плащі

  • Напівплащ S4
    Осінь-зима 2016
    9 158 6 410  грн

Чоловічі плащі великих розмірів

Чоловік плащ - елегантний супутник стильного чоловіка. Цей елемент гардеробу є верхній одяг з водонепроникної тканини і носиться, як правило, в дощову і вітряну погоду. На сьогоднішній день існують найрізноманітніші моделі плащів, але найпопулярнішою і впізнаваною з них залишається тренчкот або тренч.

З англійської мови trench coat дослівно означає «траншейне пальто». Даний фасон плаща має характерні риси: подвійний борт, погони, відкладний комір, а також пояс і шліцу. Класичний варіант – бежевий тренч буде ідеальним варіантом для чоловіка будь-якого віку.

Для тих, хто не проти модних експериментів в колекціях модних брендів знайдеться безліч актуальних стильних плащів на будь-який смак. Чоловікам великої комплекції, рекомендуємо звернути увагу на чоловічі плащі великих розмірів в стилі «oversize». Як правило, це однобортні моделі вільного крою. Також відмінною рисою такого варіанту є прямий силует і широка лінія плеча.

Непогано виглядають укорочені моделі тренчей, які виглядають як подовжений піджак і можуть стати йому відмінною альтернативою. Особливо гармонійно такий плащ буде виглядати з класичним діловим костюмом.

Так як спорт і активний спосіб життя сьогодні є необхідністю для безлічі сучасних чоловіків, то спортивний стиль в моді набирає популярність з кожним днем. Одяг у спортивному стилі неймовірно комфортний і зручний, саме тому чоловіки віддають цьому стилю все більше переваг. Якщо ви з їх числа, то придивіться до чоловічих плащів великих розмірів sport style.

Чоловікам, які стежать за тим, щоб виглядати статусно, ми б рекомендували звернути увагу на шкіряні плащі. Вони завжди актуальні, виглядають солідно і дорого. Чоловік в шкіряному плащі завжди буде справляти враження на оточуючих. Крім того, він набагато тепліше своїх побратимів, його можна носити навіть глибокої осені, тренчкот зі шкіри надійно захистити і від дощу і від вітру.