Чоловічі кардигани великих розмірів

Кардиган є жакет з в'язаній пряжі на ґудзиках і з відсутнім коміром. Вважається, що кардиган був названий на честь англійська генерал графа Кардигана, який винайшов цей елемент одягу для утеплення мундира. Завдяки такому вязаному жакету військові не тільки були захищені від холоду, але і вважалися найелегантнішими в Європі.

У минулому столітті чоловічі кардигани міцно закріпилися в світовій моді і залишаються популярними і затребуваними досі. Нинішні моделі радують око різноманітністю форм, фасоном і матеріалів. Кардиган чудово виглядає на чоловіках богатирів і вважається базовим предметом гардероба.

Класичний кардиган – це завжди вибір в сторону елегантності і строгості. Він являє собою в'язаний жакет без коміра з глибоким вирізом трикутної форми і застібкою по всій довжині. Характерна довжина такого кардигани - до талії або стегна, фасон – вільний або приталений, матеріал – вовна.

Сучасні чоловічі кардигани великих розмірів можуть істотно відрізнятися від класичних. Фасон вироби може бути приталений або вільний, лінія плеча і форма вирізу можуть бути різними, рукава втачними або суцільнокроєними. Матеріали також найрізноманітніші – акрил, кашемір і навіть трикотаж.

Відтінок без обмежень. На піку популярності чоловічі кардигани великих розмірів з геометричними принтами. Для зими актуальні теплі моделі з норвезьким малюнком. При виборі кольору кардигани орієнтуйтеся на те, куди ви будете його носити. Для формальної обстановки вибирайте приглушені відтінки, для неформальної – вибір може бути обмежений тільки вашою фантазією і готовністю до модних експериментів.

Здійснюючи примірку кардигани слід звернути увагу на деякі моменти. По-перше, лінія плеча повинна знаходитися на своєму місці. По-друге, довжина рукава повинна досягати кісточки на зап'ясті. По-третє, кардиган не повинен виглядати занадто вільно або занадто обтягувати. По-четверте, довжина виробу повинна бути такою, щоб з одного боку закривати ремінь, а з іншого – бути вище кишень штанів.

Чоловік кардиган великого розміру – річ настільки універсальна, що носити його можна з чим завгодно. Він однаково добре виглядає і з класичними брюками і з джинсами і навіть з шортами. Поверх кардигани можна носити будь-яку верхній одяг, а під низ надіти футболку або сорочку.