Пальто

 • Напівпальто Digel Digel
  Осінь-зима 2017
  10 618  грн
 • Пальто Bugatti Bugatti
  Осінь-зима 2016
  21 198  грн
 • Пальто Bugatti Bugatti
  Осінь-зима 2015
  14 518 5 810  грн
 • Пальто Bugatti Bugatti
  Осінь-зима 2014
  21 198  грн
 • Пальто Bugatti Bugatti
  Осінь-зима 2014
  24 198 7 260  грн
 • Напівпальто Grand La Vita Grand la Vita
  Осінь-зима 2013
  1 498  грн
 • Пальто від JUPITER Jupiter
  Осінь-зима 2012
  2 500  грн

Чоловічі пальта великих розмірів

Чоловіче пальто – дуже стильна річ у гардеробі кожного чоловіка. Через величезний вибір чоловічого верхнього одягу – чоловіка в пальто сьогодні зустріти велика рідкість. Більшість чоловіків вважають за краще носити куртки і не підозрюють наскільки солідно, імпозантно і ультрамодно може виглядати пальто.

Як аргумент «за» можна відзначити, що пальто може в одну мить змінити чоловіка до невпізнання. Цей предмет верхнього одягу доречний в будь-якому віці і гармонійно впишеться в будь-який стиль.

Тільки уявіть, у пальто молода людина може приміряти авангардний образ денді або строгий образ офісного працівника, перевтілитися в видного бізнесмена або екстравагантного хіпстера.

Більшість чоловіків є консерваторами і вважають, що з таким елементом гардеробу як пальто обов'язково слід носити діловий костюм. Але сьогодні в моді не існує строгих правил і обмежень, тому навіть класичне чоловіче пальто можна носити зі звичайними повсякденними речами. Наприклад, з джинсами і пуловером.

І все ж при покупці цього виду верхнього одягу необхідно визначитися з домінуючим стилем одягу. Якщо в шафі чоловіки переважає одяг в строгому діловому стилі, то ідеальним варіантом буде класичний варіант чоловічого пальто.

Серед фасонів пальто ви знайдете однобортні і двобортні моделі. Якщо сумніваєтеся у виборі, краще візьміть однобортне. Ця модель невибаглива, ідеально підходить чоловікам, які носять одяг великих розмірів, і чудово виглядає в розстебнутому вигляді.

Дуже важливо правильно підібрати довжину пальто. Довгі чоловічі пальто великих розмірів найкраще підходять високорослим чоловікам. Середня та коротка довжина гармонійно виглядає на представниках чоловічої статі середнього і низького зросту.

Як правило, довгі моделі безглуздо виглядають на молодих хлопцях, але для зрілих чоловіків підходять ідеально. Молодь обирає пальто довжиною до середини стегна або укорочені моделі, які нагадують куртку або жакет.

Серед найпоширеніших фасонів чоловічих пальт великих розмірів слід зазначити модель «редингот» і «реглан». «Рединготом» являє собою пальто приталеного силуету з англійським коміром. Пальто «реглан» прекрасно виглядає на чоловіках великої комплекції і відрізняється прямим кроєм, широким рукавами і відкладним коміром.

Серед молодіжних моделей варто відзначити дуже модне чоловіче пальто в неформальному стилі «дафлкот». Відрізняють цей фасон від інших великі застібки на шнурах, об'ємний силует і наявність капюшона.