Чоловічі дублянки великих розмірів

Дублянка – це верхній одяг, виготовлена з дубленої овчини. Цей предмет гардероба благополучно поєднує в собі зручність, тепло, моду і красу. Сучасні чоловічі дублянки великих розмірів легкі, прекрасно зігрівають в холод, виглядають статусно і елегантно.

Для виробництва дублянок сьогодні використовують новітні технології та високоякісні матеріали. Так для пошиття дублянок застосовують посилені нитки, які легко витримують вагу 10-кіллограммовой гирі.

Найпопулярніший матеріал, який використовується для пошиття дублянок на сьогоднішній день – меринос. Це дуже тепла м'яка тканина з вовни овець мериносових порід, чия шерсть має середню довжину ворсу і підвищену густоту. Подібна особливість вовни надає дублянкам з цієї сировини виняткові теплозберігаючі властивості.

Крім того, поверхню сучасних дублянок можуть обробляти спеціальним захисним покриттям, яке убезпечить виріб від негативних впливів і особливо від вологи. Такі дублянки великих розмірів є дуже практичним варіантом, який прагматичні чоловіки оцінять по достоїнству.

У XVIII- XIX століттях дублянки називалися & laquo; нагольной шубами & raquo; і були прерогативою багатих селян. За часів правління Петра Першого овечий промисел активно розвивався, а дублянку стали називати «Романовським кожухом».

Серед сучасних моделей можна виділити найактуальніші чоловічі дублянки великих розмірів. Чоловіки вважають за краще носити верхній одяг темних відтінків: чорного, коричневого, темно-синього, темно-сірого. Такі моделі набагато практичніше своїх соратників світлого кольору.

На багатьох моделях чоловічих дублянок зустрічається хутряний комір з чорнобурки, песця або норки. Такий верхній одяг великих розмірів виглядає стильно, модно і говорить про високий статус чоловіка.

Радимо звернути увагу на ще один стильний варіант – чоловічі дублянки великих розмірів, шви яких вивернуті назовні. Таке варіант не тільки виглядає стильно, але і буде візуально стрункішою фігуру.

Щоб бути впевненим у якості дублянки, потрібно провести пальцем по її поверхні. Якщо після цього на виробі залишиться слід, який незабаром зникне, то перед вами якісна дублянка гарною вичинки.