Чоловічі гольфи («водолазки») великих розмірів

Як правило, в осінньо-зимовий період багато чоловіків не носять сорочок і намагаються їх заховати подалі в шафу до настання теплих днів. В якості альтернативи сорочкам і сорочкам прекрасним вибором буде чоловічий гольф або водолазка.

Носити водолазку можна точно також як і сорочку під костюм, а також разом зі светром, пуловером, кардиганом або жилетом. Чоловік гольф великого розміру річ дуже універсальна, а з її відходом впоратися набагато простіше, ніж з чоловічою сорочкою.

Але найголовніша перевага чоловічої водолазки в тому, що в ній дуже затишно і тепло. Чоловічі гольфи виготовляють з трикотажу, вовни, акрилу. Неймовірно популярні і дуже теплі моделі з кашеміру і мохеру.

До речі, в чоловічому образі водолазка може грати як головну, так і другорядну роль – це залежить від того який колір ви оберете. Щоб чоловічий гольф грав головну роль – вибирайте модель контрастного відтінку до піджака. Так, наприклад, бордова водолазка прекрасно буде поєднуватися з піджаком темно-сірого або темно-синього відтінку.