Піджаки

 • Піджак від Grand La Vita Grand la Vita
  Весна-літо 2018
  3 858  грн
 • Піджак від Calamar Calamar
  Осінь-зима 2017
  6 148  грн
 • Піджак від Bugatti Bugatti
  Осінь-зима 2015
  4 138 2 070  грн
 • Піджак від Barutti Barutti
  Осінь-зима 2014
  4 328 1 730  грн

Чоловічі піджаки великих розмірів

Модний термін «піджак» пішов від англійського слова «pea-jacket», яке було запозичене від голландського слова «pijjekker», де «pij» означає вид тканини, а «jekker» - Куртку.

Піджак є верхньою частиною чоловічого класичного костюма. Самовизначення «піджак» відноситься виключно до чоловічого елементу гардеробу. Жіночий піджак правильно називати жакетом.

Одним із предків піджака був камзол. Він відрізнявся довжиною до колін, вільними рукавами і був забезпечений рясним декором. Камзол вважався елітної річчю для обраних персон і носити його дозволялося тільки з найвищого дозволу короля.

На зміну камзолу прийшов сюртук. Він вже більше скидався на нинішній чоловічий піджак і мав приталений силует і двобортний фасон. Сюртук вважався чоловічий повсякденним одягом. У чоловічому гардеробі тих часів був і святковий ошатний варіант сюртука, який називався фраком.

Сучасний класичний чоловічий піджак великих розмірів може бути однобортним і двобортним. Справедливості заради, варто відзначити, що по зручності і популярності двобортні чоловічі піджаки значно поступаються однобортним.

Відмітна деталь піджака – це лацкани. Від їх форми залежить вид цього елементу чоловічого гардеробу. Найпоширеніший варіант для ділового костюма – лацкани прямокутної форми. Вибирайте його, якщо не впевнені, що інші варіанти вам підійдуть.

Лацкани з гострими трохи подовженими горіхами використовуються в чоловічих костюмах для офіційних випадків і торжеств. У кращому випадку їх розворот повинен доходити до середини лінії плеча, а ось занадто широкі лацкани вважаються піжонський.

Чоловічий піджак великого розміру з шалевими лацканами – це шикарний вишуканий предмет гардероба, вибір справжнього джентльмена. Шалеві лацкани є одне ціле з коміром, немов шаль – звідси і назва. Такі лацкани вважаються відмінною рисою смокінга, але зараз їх все частіше можна зустріти на ультрамодних костюмах.

Для чоловіків богатирів дуже важлива наявність шліци в піджаку великого розміру. Шліца є розріз, який розташований внизу спинки вироби, і забезпечує свободу і комфорт при носінні піджака. Ви можете вибрати модель з двома або з однієї шлицей.

При виборі костюма чоловікам варто звернути увагу на довжину рукава. Манжети сорочки повинні виглядати з-під рукава піджака на 1,5-2 сантиметри.