Чоловічі джинси великих розмірів

Чоловічі джинси – найпопулярніший і універсальний предмет чоловічого гардеробу. Вони настільки міцно увійшли в наше життя, що стали новою класикою. По зручності і практичності у цього виду штанів немає аналогів на сьогоднішніх день. Саме тому вони користуються такою неймовірною популярністю.

Всім відомо, що джинси великих розмірів незамінні в повсякденному житті і на відпочинку. Але мало хто знає, як носити джинси в офіс, щоб дотримуватися дрес-код. Щоб в джинсах виглядати офіційно, досить надіти до них білу сорочку і піджак.

Піджак з джинсами – поєднання, яке має ряд переваг. З одного боку піджак, який демонструє ваш стиль, діловитість і статус, з іншого боку джинси, які дають можливість відчувати себе вільно і невимушено.

Вибрати чоловічі джинси великих розмірів не так просто, як здається на перший погляд. Без примірки дуже складно визначити, як вони будуть сидіти на чоловікові. Існує кілька параметрів, що визначають особливості крою тієї чи іншої моделі чоловічих брюк великих розмірів. Це посадка і силует. З трьох варіантів посадки чоловікам великої комплекції підходить тільки два: джинси великих розмірів з високим та середнім посадкою.

Що стосується силуетів чоловічих брюк, то їх існує п'ять видів: обтягуючі, вузькі, класичні, вільні і дуже вільні. Цілком очевидно, що чоловікам богатирям свої джинси великих розмірів варто вибирати з трьох останніх варіантів.

Класичні джинси привертають тим, що чудово виглядають на будь-якій фігурі і прекрасно підходять для офісу і роботи. Штани з вільним силуетом є дуже комфортними та зручними і незамінні для чоловіків кремезної статури. Дуже вільний силует кілька підступний, і може підійти не кожному богатирю. Справа в тому, що нарочито вільні чоловічі джинси великих розмірів виглядають мішкувато і можуть додати ще більше обсягу вашій фігурі. Тому рекомендуємо вибирати такі джинси з обережністю.

Класичні кольори джинсів відкладіть для офіційних заходів. Для неформальних зустрічей або вечірок краще вибирайте кольорові джинси великих розмірів. На сьогоднішній день популярними є соковиті відтінки: синій, червоний, помаранчевий, кораловий.

Джинси яскравих відтінків краще всього поєднуються з нейтральним верхом. Прекрасним варіантом будуть футболки і поло сірого, чорного, білого, бежевого або темно-синього кольорів.