Чоловічі поло великих розмірів

У класичному варіанті поло є чоловіча футболка з відкладним коміром і короткою застібкою. На сьогоднішній день це досить поширений елемент гардероба в повсякденному житті.

Сорочки поло шиють з трикотажної тканини. Власне з футболкою їх об'єднує саме це. Поло незамінні в літній сезон в якості повсякденного одягу, одягу для відпочинку та заняття спортом. Стильний і строгий вигляд такий футболки дозволяє носити поло навіть в офіс.

Поло йде всім чоловікам, незалежно від віку, стилю і комплекції. Ця річ універсальна, зручна і практична. Футболка поло великого розміру створює чоловічий образ, який поєднує в собі нотки благородства, аристократизму і свободи.

Чоловіча футболка поло з'явилася завдяки однойменній спортивній грі, коли в 20-х роках минулого століття на черговій британський турнір один з гравців вийшов в подібного роду одязі. Ще більшу популярність сорочка набула через 10 років, коли її став надягати тенісист Рене Лакост – той самий, ім'я якого носить популярний бренд спортивного одягу Lacoste.

Футболка поло стала набирати обертів популярності, її стали носити тенісисти, гольфісти, яхтсмени. Незабаром вона стала невід'ємним атрибутом стилю Кежуал поряд з мокасинами, брюками-капрі і ветровкой.

Мало хто знає, що в Радянському Союзі сорочки поло називали «бобочками». Як і все іноземне «бобочки» були на вагу золота. З'явилися у нас вони тільки в 70-х роках. Як правило, у спекулянтів можна було придбати польські або румунські футболки поло з синтетики.