Чоловічі костюми великих розмірів

Рано чи пізно кожен чоловік стикається з необхідністю покупки костюма. Від правильного вибору цього класичного предмету гардеробу залежить чи буде чоловік носити його і далі. Чоловічий костюм може бути повсякденним або вихідним.

Деякі сучасні чоловіки вважають, що носити костюм це старомодно, нудно і некомфортно, інші ж навпаки не уявляють, як можна виглядати елегантно без костюму. Якщо ж запитати жінок, то абсолютно будь-яка скаже, що чоловік в костюмі – це стильно, статусно і просто красиво.

Існує кілька різновидів чоловічих костюмів великих розмірів. Класичний чоловічий костюм – це піджак та брюки, пошиті з якісної вовняної костюмної тканини. До класики відносять моделі чорного, глибокого синього і сірого кольорів, допускається неяскрава смужка.

Неформальні чоловічі костюми великих розмірів набирають все більшої популярності. До них відносять демократичні моделі, які можуть бути пошиті з простих тканин найрізноманітніших забарвлень. Існують навіть літні чоловічі костюми, які шиються з легких натуральних тканин.

Неформальний костюм можна носити як разом, так і окремо, поєднуючи частини з різних костюмів. Якщо комбінувати різні за колірною гамою штани і піджаки можна створювати дуже цікаві стильні і модні образи.

Ще один тип чоловічого костюма – урочистий. Як правило, це фрак або смокінг. Цей варіант костюма призначений для особливих випадків, таких як, церемонії, прийоми, бали, презентації. Середньостатистичний чоловік може цілком обійтися без такого роду костюма.

Існує кілька правил, яких варто дотримуватися, якщо ви хочете носити костюм правильно:

  • Якщо піджак з одним бортом, то нижній ґудзик не застібають, піджак з двома бортами навпаки повинен бути застебнутий на всі наявні гудзики.
  • Допускається, щоб манжети сорочки виглядали з-під рукава піджака на 1-1,5 сантиметри.
  • При виборі краватки до костюма пам'ятайте, що його ширина повинна бути порівнянна з шириною лацканів піджака. Зав'язуючи краватку, намагайтеся, щоб її довжина доходила до ременя.
  • Ремінь вибирайте в тон взуття, а шкарпетки в тон костюма або чорні.

Намагайтеся не наповнювати кишені костюма. Бічні кишені піджака використовуйте для дрібних речей, а гаманець покладіть в задню кишеню брюк. У внутрішню кишеню можна покласти телефон. Зовнішня нагрудна кишеня несе швидше роль декоративного елемента і використовується для шовкового носовичка.