Чоловічі плавки великих розмірів

Плавки – чоловічий купальний костюм, у вигляді коротких облягаючих трусів. Чоловічі плавки пройшли досить таки цікавий шлях еволюції до знайомого і звичного нам елемента гардероба.

Перший чоловічий костюм для плавання з'явився у вісімнадцятому столітті. Він практично повністю закривав тіло чоловіка і складався з штанів з шести довжиною до області колін і безрукавки. На початку минулого століття австралійські серфери стали укорочувати панталони, так чоловічі купальні труси набувають нового вигляду.

До 80-х років плавки еволюціонували до вже звичної нам форми. Сьогодні існують найрізноманітніші моделі плавок на будь-який смак, комплекцію і вік чоловіка. Сучасні чоловічі плавки великих розмірів шиють в основному з високоякісних спеціалізованих синтетичних матеріалів.

Вибирати плавки потрібно з урахуванням особливостей фігури і статури. Сьогоднішній вибір фасонів великий і різноманітний. Розберемо найпопулярніші з них.

Класична модель плавок – популярна звична модель, помірно відкрита, дуже зручна і комфортна. Найкраще вона підходить чоловікам невисокого зросту. Моделі класичних плавок, як правило, відрізняються висотою бокового шва.

Плавки боксери – друга за популярністю модель. Вони виглядають як короткі щільно облягають фігуру шортики. Моделі плавок боксерів відрізняються довжиною. Високим чоловікам з худим статурою можна носити плавки боксери з горизонтальною плоскою і великим принтом.

Чоловікам великої статури слід вибирати подовжені моделі плавок боксерів. Чоловічі плавки великих розмірів повинні мати забарвлення нейтральних відтінків, яскравих кольорів рекомендується уникати. Прекрасно повним чоловікам підходять плавки великих розмірів з вертикальною смужкою.

Плавки бермуди – ще один ідеальний варіант для чоловіків, які носять одяг великих розмірів. Ця модель являє собою широкі шорти, довжина яких може доходити до області колін. Плавки бермуди всередині оснащені трусами сіточкою, які забезпечують правильну зручну посадку і вентиляцію. Така модель прекрасно приховує проблемні зони чоловіків богатирів.