Чоловічі футболки великих розмірів

Футболка – незамінна річ у гардеробі кожного чоловіка. Особливо затребуваний цей предмет одягу з приходом весни і літа. Мало хто знає, що спочатку футболка належала виключно до нижньої білизни, лише з часом її стали носити як окремий елемент гардероба.

Дуже цікаво історію футболки демонструє момент з першої частини популярного кінофільму «Назад в майбутнє», де головний персонаж, опинившись в 1955 році, був одягнений у футболку вишневого відтінку. Молода дама, побачивши цей наряд, сказала: «Перший раз в житті бачу кольорову білизну!».

Футболка є найдемократичнішим предметом одягу. Її носять всі - жінки, чоловіки, діти – від малого до великого. До речі, на англійській мові футболка називається «T-shirt», тобто сорочка в формі літери «T».

Чоловічі футболки великих розмірів бувають з коротким рукавом і безрукавки, виріз горловини, як правило, круглий, але зустрічаються моделі і з трикутним. Футболки шиють з бавовни, віскози, поліестеру в чистому вигляді або з додаванням еластану.

Чоловікам, які носять одяг великих розмірів, вибрати футболку найпростіше. Класика сама по собі має вільний силует, який буде приховувати недоліки фігури. Головне правильно вибрати розмір виробу.

При купівлі футболки не забудьте перевірити стан швів. Дуже важливо, щоб всі шви були рівними без пропусків і стирчання ниток – така футболка прослужить вам довше. Якщо ви купуєте дорогу брендову річ, то ця перевірка необов'язкова. Бренд гарантує якість.

Кожен чоловік повинен мати в своєму гардеробі звичайну білу футболку, а краще декілька. Це такий же must-have, як біла сорочка. Її можна надіти з костюмом, джинсами, блейзером, светром або пуловером.

Кольорові футболки великих розмірів, з принтами, малюнками, написами - ось де можна проявити фантазію і продемонструвати свій стиль. У колекціях популярних брендів можна завжди знайти величезний асортимент оригінальних моделей, іноді навіть занадто сміливих.

Модна чоловіча футболка – це відмінний спосіб самовираження. По-справжньому тут працює тільки одне правило – відсутність будь-яких правил. Оригінальна футболка річ самодостатня, тому міксувати її краще з нейтральним низом.