Чоловічі жилети великих розмірів

Жилет - елемент одягу без рукавів, який є частиною класичного чоловічого костюма трійки і носиться під піджак. Існує кілька теорій виникнення цього предмета чоловічого гардероба.

Згідно з однією з них, вперше жилет був зшитий в 17 столітті кравцем з ім'ям Жилє. Інша легенда свідчить, що перші безрукавки носили актори – балагури, яких у Франції іменували не інакше як «Жиль».

Сучасні чоловічі жилети мають мало спільного зі своїми предками з минулого. Разом з тим, чоловічі жилети великих розмірів сьогодні займають гідне місце в чоловічій моді. Це дуже вигідне придбання для чоловіка, оскільки є універсальною і дуже практична річ.

Жилетка додасть солідності і діловитості вашому костюму, урізноманітнює повсякденний одяг. У поєднанні з жилетом навіть самі звичайні джинси будуть виглядати по-іншому - стильно й елегантно. Крім того, чоловічий жилет великого розміру має здатність приховувати повноту.

Класика, як завжди, поза модою, тому спочатку поговоримо про неї. Класичний чоловічий жилет може бути однобортним і двобортним. Для ділового костюма вибирайте жилети з костюмної тканини, для святкового більше підійдуть моделі з шовку або атласу.

Існує два золотих правила, яких варто дотримуватися при носінні жилета з класичним чоловічим костюмом – довжина жилета повинна бути такою, щоб прикривати ремінь і останній ґудзик жилета потрібно залишати розстебнутим.

Своє унікальне і неповторне місце чоловічі жилети великих розмірів знайшли в популярному сьогодні міському стилі і стилі casual. Цей стиль допускає повну свободу в інтерпретації такого елемента гардероба, як жилет.

Дуже популярні чоловічі жилети великих розмірів з трикотажу, джинсової тканини і шкіри. Забарвлення моделей в стилі casual також найрізноманітніші.

Для холодного часу року є в'язані чоловічі безрукавки великих розмірів, які є прекрасною альтернативою светра. І варто згадати про стегнах жилетах, які також користується неймовірною популярністю останнім часом.

Чоловічі стьобані жилети великих розмірів дуже теплі. Як утеплювач в цих моделях використовується синтепон або натуральні наповнювачі: пух або перо. Вони ідеально підходять в якості верхнього одягу в міжсезоння. Стьобані безрукавки носять поверх толстовок, светрів з джинсами або спортивними штанами.