Жіночі блузони великих розмірів

Блузон є дуже зручною вільною моделюю блузки. Як правило, сорочки з короткими рукавами шиють з бавовни, льону, батисту або трикотажу. Пишнотілі жінки обожнюють цей елемент гардеробу, так як він здатний скрасти повноту. Блузони великих розмірів дуже невибагливі в носінні, Їх можна надягати з брюками, спідницями, джинсами, легінсами, носити кожен день цілий рік. Створювати різні образи за допомогою блузона дуже просто.

Блузони можуть відрізнятися кроєм, фасоном коміра, довжиною рукава і декором. Як декоративні елементи використовуються кишені, вишивка, мереживо, стрази, аплікації, різні зображення, принти та інші.

Дамам великої статури краще вибрати блузони великих розмірів з щільних тканин. Якщо тканина щільна, то вона добре триматиме форму і ви зможете уникнути зайвого облягання проблемних зон.

Крім того, пампушками рекомендується уникати тонкого трикотажу і моделей, зшитих з дуже еластичних матеріалів. Принт на блузона з трикотажу також грає важливу роль. Так, яскрава вертикальна смужка на трикотажному блузони і пишних формах може викривити і зіпсувати фігуру до невпізнання.

Але це не означає, що і зовсім варто відмовитися від принтів. Дамам з нестандартною фігурою відмінно підійдуть діагональна клітка і всілякі діагональні лінії.

До речі, блузон є прекрасним інструментом для корекції пропорцій фігури. Наприклад, цей предмет гардероба прекрасно приховує повноту стегон. А якщо при повних стегнах у вас вузькі плечі, то, щоб їх врівноважити досить пришити підплічники. Ну, а якщо ви не боїтеся модних експериментів, можна використовувати еполети – одну з найбільш трендових речей останнього часу.

Якщо ж ви є володаркою досить широких плечей і вузьких стегон, то скоректувати ваш тип фігури можна за рахунок створення додаткового обсягу в нижній частині блузона. У цьому випадку вибирайте сорочки з короткими рукавами великих розмірів з рюшами і воланами по подолу виробу.

Багато жінок скаржаться на відсутність талії. За допомогою красивого пояса, приспущеного трохи нижче його звичного місце розташування можна виділити талію.

Переваги наявності в гардеробі такого предмета гардероба, як блузон – очевидні. У зручності, комфорті, універсальністі і актуальності йому практично немає рівних. Як уявити блузон і який образ вибрати – жінка вибирає сама.