Жіночі блузи великих розмірів

Для елегантного, стильного образу просто необхідна красива блузка, а для ділової пані ця річ завжди дуже актуальна. Чомусь багато жінок з розміром 46+, намагаються вибирати вільні моделі «балахони», щоб приховати недоліки фігури, але це абсолютно не обов'язково. На жінках з пишними формами будуть прекрасно виглядати приталені блузи, а також жіночі блузи сорочкового крою.

На володарках розміру «plus size» дуже добре виглядають блузи-сорочки, з тканин, що добре тримають форму. Біла сорочка - абсолютний must have для ділової леді, але можна придбати парочку сорочок інших кольорів для різноманітності.

При виборі забарвлення, враховуйте одне золоте правило: світлий верх - темний низ - ідеально виглядає на володарках пишних стегон, а для жінок з масивною верхньою частиною більше підійде темний верх - світлий низ. Такий прийом врівноважить фігуру, вигідно підкреслить її гідності, додасть вашому луку легкості й елегантності.

Для жінок, які соромляться «випираючого животика», теж є прекрасний варіант - блуза із завищеною талією. Власницям пишних стегон рекомендуємо носити блузи-туніки або блузки великих розмірів довжиною до середини стегна.

Якщо ви віддаєте перевагу не акцентувати увагу оточуючих на вашій фігурі, то можна вдатися до маленької хитрості - декоративному коміра. Гарний комір у вигляді банта, комір, прикрашений стразами, в крайньому випадку, шикарні намиста або помітне намисто відвернуть увагу на себе і зроблять ваш образ невідпорним і незабутнім.

Воланів і рюш рекомендуємо уникати, так як вони можуть додати непотрібного обсягу в найбільш невигідних місцях. Теж саме відноситься до рукавам-ліхтариками. Крім того, радимо уникати поперечних смуг, великих візерунків і масивних геометричних орнаментів.

Важливу роль при виборі блузки є розмір - він повинен чітко відповідати вашим параметрам. Деякі жінки вважають, що якщо вибрати виріб на розмір менше або, навпаки, на кілька розмірів більше, то це якось допоможе скорегувати фігуру в кращу сторону. Повинні підкреслити, що це не так. У першому випадку, блуза буде негарно настовбурчуватися, розходитися в області грудей і навіть сковувати рухи. У занадто вільної блузі ви може і будете почувати себе комфортно, але в такому виробі ви будете виглядати об'ємнішим, ніж є насправді.

Дуже невелика кількість жінок задоволені своєю фігурою абсолютно, але це не привід відмовлятися від красивих модних речей, адже для того, щоб шикарно виглядати, зовсім не потрібні модельні параметри 90*60*90.