Капрі

 • Штани 7/8 від Divas Divas Planet
  Осінь-зима 2018
  1 698  грн
 • Капрі від Navigazione Piu Navigazione
  Весна-літо 2018
  1 688  грн
 • Капрі Navigazione Navigazione
  Весна-літо 2018
  1 688  грн
 • Капрі джинсові Navigazione Navigazione
  Весна-літо 2018
  2 198  грн
 • Капрі Navigazione Navigazione
  Весна-літо 2018
  1 788  грн

Жіночі капрі великих розмірів

Капрі – укорочена модель жіночих брюк, довжина яких доходить приблизно до середини гомілки. Творцем брюк була модельєр з Німеччини Соня де Леннарт, яка проживає в 40-роках минулого століття на італійському острові Капрі, в честь якого, до речі, вони і були названі.

Історія створення такого фасону дуже цікава: Під час прогулянки по морському березі дівчина-дизайнер побачила, як рибалки і робочі острова трохи обрізали свої штани. Такий спосіб боротьби зі спекою дуже сподобався Соні де Леннарт і вона, надихнувшись цією ідеєю, створила фасон укорочених штанів для жінок.

Сьогодні жіночі штани капрі користуються великою популярністю у модниць. Вони дуже зручні, стильні. Крім того вони є прекрасною альтернативою шортів, для жінок які не носять їх по тим чи іншим причинам.

Жіночі шапки підходять для жінок будь-якої комплекції, зрісту і віку. При виборі укорочених моделей брюк насамперед варто звернути увагу на довжину. Саме довжина таких брюк може як перетворити фігуру своєї володарки, так і грунтовно її зіпсувати.

Власницям довгих ніг варто вибирати подовжені капрі, так як занадто короткі моделі будуть виглядати як шорти, а в такому випадку весь шарм фасону випарується.

Коротконогим модницям рекомендується носити капрі, довжина яких доходить строго до середини гомілки. Якщо виберите капрі довше - це будуть не капрі, а штани, якщо виберите модель коротше – втратите правильні пропорції і ваші ноги будуть візуально здаватися ще коротше.

Для жінок, які носять одяг великих розмірів капрі чудово підходять, але тут теж є деякі нюанси. Якщо ви володарка повних ніжок, то рекомендуємо звернути увагу на капрі великих розмірів прямого крою. Якщо ніжки, не є вашою проблемної і об'ємної зоною, то сміливо вибирайте актуальні сьогодні завужені донизу і обтягуючі моделі.

Жіночі капрі великих розмірів – це одяг для літа, тому краще всього вибирати моделі з натуральних матеріалів, таких як льон, бавовна, ситець і легкий денім. Вони можуть стати прекрасною річної альтернативою класичним жіночим штанів великих розмірів. У діловому образі їх краще поєднувати з приталенной сорочкою або блузою.

Не рекомендується поєднувати капрі з подовженими моделями блуз, сорочок, а також з туніками. Найкраще такі брюки виглядають з топами і футболками. Із взуття ідеальним варіантом будуть туфлі-човники і балетки. Якщо ви вибрали спортивний образ, то сміливо одягайте кеди або мокасини.