Костюми

 • Костюм від Divas Divas Planet
  Весна-літо 2018
  3 288  грн
 • Костюм від Divas Divas Planet
  Весна-літо 2018
  2 918  грн
 • Костюм від Lady Xl LadyXL
  Весна-літо 2018
  2 838  грн

Жіночі костюми великих розмірів

Вперше ідея одягнути жінок у брючний костюм виникла у французького модельєра Л.Лелонг, яка представила ескіз жіночого костюма, що складається з брюк, звужених донизу і подоби жакета з атласної тканини, застібається на гудзики і декорованого бантом.

Тканини, з яких шили подібного роду ансамблі, були дуже м'якими і не тримали форму, з їх допомогою неможливо було створити чіткий силует. Ідея шити жіночі костюми з традиційно чоловічих тканин належить великої і неперевершеною Коко Шанель.

У той час в моду стали повертатися блузки з шовку. З одного боку, вони були світлими і прекрасно відтіняли строкату забарвлення і клітку піджака, з іншого боку, додавали костюму жіночності.

Вперше в історії моди мадемуазель Шанель почала шити шикарні ділові жіночі костюми з плісировані спідницею з твіду і вовни. Через деякий час знаменита модистка стала створювати шикарні жіночі брючні костюми з щільних тканин.

Коко Шанель запозичила у чоловічого костюма крій і багато інших деталей. Жіночий брючний костюм від Коко Шанель виглядав так: широкі зручні штани, злегка подовжений піджак з випрасуваними лацканами і застібається на кілька гудзиків, розташованих на рівні стегон, і мініатюрна краватка.

У такому вигляді жіночий брючний костюм увірвався в моду в 30-х роках минулого століття завдяки актрисі Марлен Дітріх. В історії моди цей період відзначається переломним – момент, коли в жіночому гардеробі штани стали займати паритетне місце нарівні з спідницями.

Костюм, як предмет жіночого одягу швидко розвивався і поширювався по всій Європі. Той факт, що в 1934 році польський модельєр М. Місенжанка був відзначений французьким журналом мод за колекцію жіночих костюмів – переконливий тому доказ.

До речі, приблизно в цей же час костюми почали називати англійськими, але це пов'язано з тим, що саме в Англії виготовлялася значна частина тканин для їх пошиття.

Друга світова війна на час загальмувала розвиток моди, а після її закінчення свій вплив на вид жіночого костюма надав військовий стиль. Так костюм знаходить прямокутну форму, жакет стає довшим, а спідниця прямий і звуженою і доходить до колін.

У 50-х роках у французькій столиці з'являється блейзер – приталений жакет для жінок з відсутнім коміром, який став складати основу жіночого костюма того періоду. Можна сказати, що понад півстоліття жіночий костюм еволюціонував і набував ті риси, які і визначають його теперішнього вигляду.