Жіночі джинси великих розмірів

Сучасній жінці без пари джинсів не обійтися. Жіночі джинси – це не тільки зручно, модно, практично, але і неймовірно сексуально. Крім всіх переваг, джинси – дуже підступна річ. Ідеальні джинси можуть неймовірно перетворити жінку, а невдалі зіпсувати фігуру і силует своєї власниці.

Тому найголовніше в джинсових штанах, щоб вони ідеально сиділи по фігурі. Жіночі джинси великих розмірів можуть мати три варіанти посадки. Джинси з низькою посадкою більше підходять молоденьким дівчатам. Жінкам ми рекомендуємо зупинити свій вибір на джинсових штанах з високою або стандартної посадкою.

Фасон жіночих джинсів намагайтеся вибирати відповідно до типу фігури. Так, прості прямі джинсові брюки великих розмірів підходять усім, без винятку. Це класична універсальна модель користується великою популярністю серед пампушок, так як здатна витягувати силует і приховувати повноту ніг.

Повні стегна вдається врівноважити фасоном джинсів з легким кльошем. Джинси, що ідеально сидять, дорогого коштують, тому не має значення, наскільки актуальна та чи інша модель брюк на даний момент, якщо ви в ній виглядаєте бездоганно.

Рекомендуємо пишнотілим модницям звернути увагу на жіночі джинси великих розмірів з широким кльошем від стегна. Така модель підійде і жінкам з повними ногами і стегнами, але за умови відсутності «випираючого животика».

Молодіжні моделі, такі як галіфе або трендові джинси «бойфренди» будуть гармонійно виглядати тільки на дівчатах з вузькими стегнами. Але з іншого боку, хто може заборонити жінці носити те, що їй подобається.

Зайвий декор на джинсах для повних жінок не вітається, тому намагайтеся уникати потертостей, великих кишень і заклепок. Пояс на джинсах ділить ваш силует навпіл, тому його можуть дозволити собі або високі дівчата, або дівчата з довгими ногами.

Колір джинсів краще вибирати в залежності від пір року. Наприклад, в осінньо-зимовий період віддавайте перевагу моделям темних відтінків: темно-синім, темно-сірим або чорним. Світлі жіночі джинси великих розмірів краще відкласти до весни або літа.

Жіночі джинси прекрасно підходять як повсякденний одяг, але, наприклад, в театрі або на святковому банкеті, вони будуть абсолютно недоречні. Носити джинси можна з будь-яким одягом, тут немає обмежень – все залежить від вашого стилю і настрою.