Жіночі комбінезони великих розмірів

Жіночий комбінезон вже не можна назвати чимось новим і незвичним. Цей предмет гардероба вже міцно влаштувався в жіночій моді і став повсякденною річчю в нашому гардеробі.

Комбінезон – це вид одягу, в якому верх і низ становлять одне ціле. Повертаючись до історії виникнення комбінезона, варто відзначити, що дуже довго він був виключно робочим одягом. Це була вільна, зручна річ з великою кількістю кишень.

Перший джинсовий комбінезон з'явився в 70-х роках дев'ятнадцятого століття в Америці. Його шила для робітників компанія Levi Strauss & Co. У 30-х роках двадцятого століття комбінезони вже повсюдно шили для дітей.

У середині двадцятого століття комбінезон знайшов своє застосування в армії. Цей вид уніформи шили для танкістів, льотчиків, парашутистів, розвідників і піхоти. Подібний одяг використовують в армії і донині.

Пік популярності комбінезонів доводиться на 80-ті роки минулого століття. Справжній фурор в світі моди справив джинсовий комбінезон, представлений в колекції французького бренду Naf Naf. І до цього дня не одна колекція бренду не обходиться без фірмового модного комбінезона.

Нова віха популярності комбінезонів почалася кілька років тому і триває досі. Сьогодні це дуже жіночний елемент одягу. Сьогодні вибір жіночих комбінезонів великих розмірів дуже великий: подовжені і короткі, вільні і облягають фігуру, повсякденні і нарядні, літні і теплі.

Довгі брючні жіночі комбінезони великих розмірів мають здатність витягувати силует. В результаті жінка виглядати значно стрункішою і вище. Цей предмет гардероба є чудовим варіантом для літнього сезону. Вибирайте для літа моделі з натуральних тканин – бавовни або льону.

Багатьом модницям полюбилися спортивні моделі комбінезонів. Вони дуже зручні і шиються в основному їх трикотажних тканин. У поєднанні зі спортивним взуттям, майками та футболками – це прекрасний неймовірно зручний варіант для прогулянок, відпочинку і занять спортом.

Інший, не менш улюблений модницями, повсякденний варіант – комбінезон з деніму, який теж прекрасно виглядає на володарка пишних форм. Джинсові жіночі комбінезони великих розмірів, як правило, носять з футболками і топами, а ми рекомендуємо надіти до нього легку блузку в квіточку. Впевнені, що такий модний мікс вам сподобається.

Ще один улюбленець прекрасних дам – вечірній комбінезон великого розміру. Він, як правило, шиється з шовку або шифону. Пишнотілим модницям краще вибирати хвилясті моделі з шифону. Вони виглядають неймовірно красиво, жіночно і романтично і не роблять акценту на проблемах фігури.