Легінси і лосини великих розмірів

Легінси походять від англійського слова «leg» (нога) і являють собою модель штанів з еластичного матеріалу, щільно обтягуючі фігуру. Легінси є різновидом лосин і є виключно жіночим одягом.

Лосини відрізняються матовістю або характерним блиском, легінси ж шиють з найрізноманітніших матеріалів, включаючи оксамит і шкіру. Є також спортивні моделі лосин як для жінок, так і для чоловіків.

Перші шкіряні лосини з'явилися у вісімнадцятому столітті. Їх носили чоловіки в якості парадних брюк, а пошиті вони були зі шкіри лося – звідси і назва «лосини». Пізніше їх стали шити зі шкіри оленя і замші. Через занадто вузький фасон, шкіряні лосини одягали лише в змоченому вигляді, а висихали вони прямо на тілі, за рахунок чого перебувати в них було дуже незручно. Дуже часто чоловіки, які мали лосини, страждали через потертості ніг.

Як і безліч речей в моді, лосини також встигли побувати частиною чоловічої військової форми. Як елемент жіночого одягу масштабну популярність вони придбали в 90-х роках двадцятого століття.

Сьогодні лосини шиють з найрізноманітніших еластичних видів матеріалів. Завдяки волокнам спандекса і лайкри лосини і легінси ідеально обтягують ноги і стегна, прекрасно тягнуться, але не розтягуються, є неймовірно зручним і комфортним одягом.

Легінси великих розмірів – річ універсальна. Їх можна носити в будь-який час року, причому образи, які можна створювати на їх основі, можуть бути найрізноманітнішими. Комбінувати лосини з іншими речами дуже легко, а особливо гармонійно вони виглядають в багатошарових нарядах.

Чи не кожна власниця пишних форм може дозволити собі носити коротку сукню. У той же час разом з легінсами жінки, які носять одяг великих розмірів, із задоволенням носять і міні-сукні та туніки.

При виборі футболок великих розмірів дуже важливо підібрати потрібний розмір. Вони повинні чітко обтягувати фігуру, не врізаючись при цьому в тіло. Вибирати занадто вільні легінси теж не варто – вони будуть виглядати безформно.

У колекціях модних брендів ви знайдете великий вибір футболок великих розмірів найрізноманітніших забарвлень. Для осені і зими існують утеплені моделі. Що стосується кольору, то варто пам'ятати, що кольорові лосини привертають більше уваги до ніг, ніж темні. Принти, особливо великий малюнок, також додають обсягів.