Жіночі брюки великих розмірів

Жіночі брюки займають вагоме місце в жіночому гардеробі оскільки є універсальною, зручною і невибагливою альтернативою спідниці. Крім усього іншого, брюки прекрасно виглядають на жіночій фігурі, додаючи жіночому образу деякої загадковості.

Брюки перекочували в дамський гардероб з чоловічого і з тих пір стали не тільки невід'ємною його частиною, але і придбали безліч різноманітних форм і фасонів. Штани непогано виглядають на жінках, чиї параметри відносяться до категорії «plus size».

Штани великих розмірів можуть бути не тільки класичними, існує кілька моделей, які полюбилися власницям пишних форм. Про них ми постараємося розповісти докладніше.

І все ж кілька слів про класику. Класичним прямим брюкам немає аналога, вони незамінні для суворого ділового стилю. Жінкам з повною фігурою радимо брюки зі стрілками. Складки-стрілки витягають силует і додають стрункості і витонченості своїй власниці.

Брюки-дудочки також мають властивість стрункішою силует. Ці рівномірно вузькі по всій довжині брюки довжиною по щиколотку прийшли в моду з часів стиляг, а сьогодні знову повернули свою популярність. На пишнотілих модницях брюки-дудочки вигідно виглядають в парі з тунікою або подовженим блузоном.

Слакси – сучасна модель брюк дуже нагадує джинси, але зшита вона не з деніму. Ці штани великих розмірів дуже зручні, вільні і ультрамодні.

Шаровари – брюки великих розмірів з численними збірками на талії, дуже широкі в стегнах і на гумці в гомілки. Модель призначена для літнього сезону, тому шиється виключно з легких натуральних тканин.

Ще одна модель брюк, що полюбилась жінкам великої статури – брюки-банани. Ця модель являє собою штани вільні зі складками на поясі й злегка завужені в нижній частині. За рахунок завищеної талії і складок, що утворюють ефект драпірування, вони здатні скрасти «випираючий животик» і пишні стегна.

Брюки-банани шиють з різноманітних тканин, тому носити їх можна цілий рік. Вибирати жіночі штани великих розмірів краще з м'яких, еластичних тканин приглушених відтінків, тоді ця модель сяде ідеально.

Неймовірно популярні в епоху хіпі, штани кльош повертаються сьогодні на модний олімп. Ця модель брюк великих розмірів балансує повні стегна. Вибирайте модель кльош від стегна і ви будете виглядати бездоганно.