Купальники великих розмірів

Кожна модниця з нетерпінням чекає літа, так як літо – це пляжний сезон. Час, коли можна купатися, ніжитися в променях яскравого сонця і демонструвати себе красиву в модних шикарних літніх нарядах і купальниках.

Купальників у сучасної жінки повинно бути, як і сумок, більше одного. І навіть більше двох. Їх повинно бути багато! Різних! Яскравих і спокійних відтінків, скромних і ефектних – не бійтеся експериментувати. Літо повинно бути жарким.

Сьогодні купальник буденна річ, але мало хто знає, що перші купальні костюми з'явилися лише в кінці вісімнадцятого століття. До цього часу наші предки купалися або в нижній білизні або і зовсім голяка.

Перші жіночі купальні костюми по фасону нагадували сукні з оборками та рюшами, в комплект до такого костюму йшли панталони і спеціальні «купальні панчохи». Лише на початку двадцятого століття жіночі купальники набувають більш демократичний вид, з'являються роздільні моделі.

Починаючи з двадцятих років минулого століття, з того моменту як красиве, спортивне і засмагле тіло входить в моду, купальний костюм починає набувати звичний нам вид. Для пошиття жіночих купальників починають використовувати трикотаж, але все ж моделі тих часів ще виглядають строго і закривають більшу частину тіла. Відвертіший і пікантний вигляд жіночий купальник набуває вже в повоєнний час, а в 46-му році з'являється відомий купальник «бікіні». Автором дизайну цього виробу стає Луїс Рірд.

Свою незвичайну назву «бікіні» отримали на честь острова, розташованого в Тихому океані. Якраз за кілька днів до модного показу американська армія проводила ядерні випробування на однойменному острові. На той момент ця подія була найбільш обговорюваним в суспільстві і дизайнер вміло використовував це в своїх інтересах.

Варто зазначити, що до того моменту суспільство ще не було готове до такої відвертої версії купальника і на модну новинку обрушилася лавина засудження і критики. Багато хто навіть говорили, що бікіні розповідає про дівчину все «за винятком її дівочого прізвища».

Слава наздогнала бікіні майже через десять років завдяки популярності Бріджит Бордо, яка обожнювала пляжні прогулянки в бікіні, а в фільмі «І Бог створив жінку» з екранів телевізора показала наскільки шикарно може виглядати жінка в такому купальнику.