Жіночі вітровки великих розмірів

Як правило, вітровку зараховують до спортивного одягу. Цей тип верхнього одягу виконує функцію захисту від вітру і дощу. І потрібно визнати, вітровка прекрасно захищає від мінливої вітряної, дощової погоди.

Як правило, вітровка – дуже легка куртка, пошита зі щільної тканини і розрахована на температуру від +10 – не нижче. У класичному варіанті вітровка застібається на блискавку, а низ і рукави куртки на гумках – це також є надійним захистом від попадання холодного повітря і вологи.

Всі шви у виробах такого роду обробляються спеціальною технікою, за рахунок чого забезпечується їх непромокаемость. Багато моделей ветровок оснащені капюшоном.

Є куртки з великою кількістю кишень. Такі варіанти багатофункціональні і виглядають модно і стильно. Популярністю також користуються двосторонні вітровки великих розмірів, які можна одягати як лицьової, так і виворітного стороною.

До речі, спочатку такі ось захисні куртки-вітровки носили моряки. Їх шили зі звичайної парусини і просочували смолою. І ось в такому вигляді куртка прекрасно захищала моряків під час штормової погоди.

Сьогодні вітровки великих розмірів шиють з нейлону, поліестеру і навіть бавовни. Куртки вітровки зносостійкі, легкі, затишні і зберігають тепло. Що стосується фасонів, то вони найрізноманітніші.

Щоб вибрати жіночу куртку великого розміру слід враховувати кілька факторів. По-перше, при виборі розміру враховуйте, що швидше за все під вітровку доведеться надіти ще щось тепле. По-друге, вітровка не повинна бути важкою і ні в якому разі не повинна обмежувати рухів.

По-третє, перевірте зовнішній вигляд куртки. На якісному виробі не повинне бути стирчать ниток або розповзаються швів. В обов'язковому порядку перевірте працездатність блискавок і якість підкладки.

І останнє. Перед покупкою вітровки подумайте як часто і в яких випадках ви збираєтеся її носити. Чи підходить вона до вашого повсякденного стилю або ж ви будете використовувати її для прогулянок, занять спортом і відпочинку.