Головна Про мережу магазинів Богатир

Про мережу магазинів Богатир

Для тих, хто любить читати коротко, то мережу магазинів Богатир це:

· Одяг тільки великих розмірів

· Для чоловіків і жінок

· Висока якість для респектабельних людей

· Бренди Європи та Туреччини

· Київ, Одеса, Львів, Дніпро,Харків

 
А тепер текст для тих, хто любить читати детально ...

 
Уже понад 20 років ми працюємо в сегменті одягу великих розмірів для чоловіків і жінок, і можемо з упевненістю сказати, що знаємо про неї все.

 
Для нас неважливо з якої причини людина набрала вагу. Це можуть бути особливості гормонального будови, вікові зміни, любов до смачної їжі, повірте, ми знаємо багато причин. Нам важливо одне - створити комфортне життя для повних людей за допомогою одягу. Нам важливо, щоб життя після 50-го розміру була яскравою і повноцінною.

 
У нас тільки якісні європейські і турецькі бренди, з якими ми працюємо багато років.

Одночасно з цим ми ніколи не зупиняємося на досягнутому і постійно розширюємо асортимент новими виробниками. Замовляючи нові колекції, ми враховуємо всі побажання наших постійних покупців - вимогливо ставимося до якості тканин, перевіряємо всі слабкі місця, тому що наш досвід дозволяє впевнено відстоювати самі відповідні моделі.

 
Ми привозимо одяг для тих, хто

· Любить приємні до тіла тканини

· Цінує співвідношення ціна-якість

· Спостерігає за модою

 Будь-який з наших магазинів в Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі легко знайти, так як ми завжди вибираємо великі приміщення в центрі міста.

 
У колекціях представлені речі для всіх сфер життя, будь то плаття для ресторану, костюм для офіційних заходів, шорти і теніски для пляжу і відпочинку або офісний одяг. З огляду на найостанніші тенденції, ви зустрінете великий вибір повсякденного одягу в полюбився стилі «casual» для повних, який одночасно доречний і на роботі і на відпочинку.
підписатися на новини:
вверх