Головна Головні убори
каталог .
Жінкам
Чоловікам
Подарунковий сертифікат
Виробник

Чоловічі головні убори великих розмірів (батал) .

Одягати головні убори чоловіків змушують погодні умови плюс бажання створити привабливий образ. Тому при роботі над ними стилісти враховують сезонні особливості, вікові переваги, напрямки моди.

Чоловічі головні убори великих розмірів, Україна

Згідно з останніми рекомендаціями іміджмейкерів, представникам сильної статі необхідні мінімум три таких предмета в гардеробі:

  • Теплий варіант, здатний захистити в мороз.
  • Літній убір, що прикриває голову від палючого небезпечного ультрафіолету.
  • Класичний тип для офіційної обстановки.

Всі типи виробів в асортименті та гідній якості представлені для замовлення онлайн на сторінках інтернет-магазину Богатир.

Купити чоловічі головні убори великого розміру

Сучасна мода рухається назустріч потребам людини в сенсі комфорту і максимального естетичного задоволення. Тому каталог виробів для чоловіків включає актуальні новинки, моделі, відповідні у напрямку останніх колекцій сезону провідних світових виробників:

  • Універсальні теплі шапки для повсякденного носіння. Їх відрізняє по-чоловічому стримана строгість приглушених темних тонів, модні об'ємні моделі.
  • Стильні капелюхи актуальною форми.
  • Бейсболки з доставкою з Києва, Харкова, популярні для будь-якого віку. Носять їх незалежно від способу життя.

Чоловічі головні убори батал, як визначити потрібний розмір

Вихідним параметром залишається окружність голови. Її вимірюють сантиметровою стрічкою при обертання навколо черепа. При відсутності гнучкого вимірювача користуються звичайної лінійкою і відрізком будь-якого шнура або товстою ниткою. Їх проводять по колу через виступаючі горбки потиличної частини, вище вух на пару сантиметрів.

При цьому не слід занадто натягувати вимірювач. Правильне значення буде при невеликому приляганні стрічки до голови. Отримане число дорівнює розміру головних уборів російського виробництва. У європейських і американських брендів прийняті інші позначення. Потрібно орієнтуватися на розмірну таблицю магазину Богатир, перш ніж замовити капелюх.

Чоловічі головні убори великих розмірів, матеріали виготовлення

Чітка форма моделі вимагає жорстких матеріалів. Шапки з об'ємного трикотажного і вовняного полотна, навпаки, повинні бути комфортно-м'якими, щоб натягнути нижче, прикрити від морозу вуха, потилицю, задню частину шиї. Від вартості матеріалів залежить ціна конкретної моделі.

На пошиття чоловічих бейсболок йдуть джинсові, лляні тканини, бавовна з добавками волокон синтетики. Як і раніше в моді шкіра, вставки з неї. У зимових шапках на першому місці якісна шерсть, утримують тепло флісові підкладки.

підписатися на новини:
вверх