Головна Пляжна колекція
каталог .
Жінкам
Чоловікам
Подарунковий сертифікат
Виробник

Пляжна колекція одягу для чоловіків великих розмірів .

Чоловікам з великою статурою, у яких виникло бажання відправитися на заслужений відпочинок або відвідати басейн у вільний від роботи час, потрібно буде заздалегідь вибрати і купити чоловічий пляжний одяг великого розміру. Це можуть бути шорти-плавки різних фасонів, крою і забарвлень. Вироби виконані з якісної швидковисихаючої тканини. Крім іншого, вона настільки приємна до тіла, що виключає будь-яке натирання.

Хороший склад дозволяє речі довго не втрачати початковий колір і форму, що робить термін її носіння досить тривалим. Інтернет-магазин Богатир пропонує увазі покупців багатий асортимент пляжного одягу для чоловіків великих розмірів, серед якого кожен представник сильної статі знайде максимально відповідну до своїх індивідуальних переваг модель.

Як вибирати чоловічий пляжний одяг великих розмірів в Україні

Перш, ніж замовити вподобаний виріб на сайті онлайн, важливо врахувати певні нюанси вибору правильної моделі, яка підкреслить сильні боку фігури і приховає недосконалості:

  • надто широкі моделі, особливо якщо вони на пару розмірів більше, ніж потрібно, вибирати не рекомендується. На чоловіках з великим статурою вони будуть виглядати мішкувато, тільки зробивши основний акцент на зайвій вазі;
  • плавки-шорти в обтяжку також купувати не варто, оскільки матеріал, з якого вони виготовляються, не здатний розтягуватися.

Для повної відповідності параметрів можна скористатися таблицею розмірів або рекомендаціями менеджерів.

Забарвлення чоловічого пляжного одягу великих розмірів

При виборі шорт-плавок важливо враховувати не тільки особливості статури, але і забарвлення, яка допоможе приховати слабкі сторони фігури. Це дозволить чоловікові відчувати себе в них максимально впевнено і вільно. Найбільш виграшно чоловічий пляжний одяг батал виглядає при наявності малюнка середнього розміру. Якщо перевага віддається дрібному принт, крій вироби повинен бути більш вільним.

Соковиті кольори притягують до себе більше уваги. Особливою популярністю в цьому сезоні користуються графічні принти. Якщо присутній страх збільшити і без того немаленький розмір фігури об'ємним малюнком або горизонтальними лініями, варто зупинити вибір на однотонної моделі. Присутність вертикальної смуги зробить живіт менш вираженим, візуально приховавши зайву вагу. У каталозі можна підібрати найбільш відповідний по всіх параметрах варіант за доступною ціною. Покупцям надається послуга доставки в Київ, Харків та інші міста України.

Пляжна колекція
підписатися на новини:
вверх