Головна Бренд Casa Moda
Casa Moda лого

Casa Moda .

Історія бренду CASA MODA почалася далекого 1924 року, коли Ернст Зимне заснував компанію OHG Ernst Winter Ольденбург. Спочатку бренд займався продажем текстильних виробів та сорочок. Постійний пошук нових рішень привів у 1990 році до того, щоб компанія перетворилася на бренд під назвою CASA MODA.
Casa Moda є німецьким лідером у виробництві сорочок для чоловіків, це завжди чітко підібрані колірні рішення з ідеальними можливостями комбінування, відмінні у посадці та приємні у шкарпетці вироби.
В асортименті продукції торгової марки представлені:
- класичні сорочки для ділових людей;
- елегантні сорочки для світських раутів;
- Спортивні, фланелеві сорочки.
Перевагою продукції бренду є також чудове поєднання ціни та якості. А висока якість та унікальний стиль виходять за рахунок уважно відібраних матеріалів та творчого підходу до створення моделей.
Тканини, що використовуються у виробництві, відповідають усім європейським стандартам, а застосування додаткових обробок роблять вироби ще більш комфортними, так наприклад використання обробки Bugelfrei дозволяє тканини не м'ятися, а ефект Anti Smell («антизапах») прибирає всі запахи. У місцях особливої напруги вироби обробляються подвійним французьким швом, який дозволяє досягти ще більшої міцності.
При виготовленні сорочок великих розмірів, фахівці компанії Casa Moda завжди враховують особливості фігури повних чоловіків, і роблять сорочку, порівняно зі стандартною, довшою на 5 см. Це дуже зручно, тому що тоді довша сорочка не висовується зі штанів. Важливо також те, що у компанії пропонуються сорочки з урахуванням зростання клієнтів, залежно від зростання змінюється і довжина рукава не більше від 63 до 72 див.
У компанії представлені наступні колекційні лінії: Casa Moda Fresh, Casa Moda Sports, Casa Moda Premium та Casa Moda Venti.
Casa Moda Fresh - це прості та зручні сорочки, які легко гладяться і чудово підійдуть для бізнес-користувачів.
Casa Moda Sports - це модні сорочки, футболки, теніски різних кольорів, які в основному можна носити під час дозвілля та у вихідні.
Casa Moda Premium - це сорочки з кручених бавовняних ниток найвищої якості та спеціальної обробки. Ці сорочки практично не мнуться, тому їх не треба гладити.
Casa Moda Venti – це модні молодіжні сорочки, виконані у стилях Casual та Young Business. В основному всі сорочки цієї лінії здатні вигідно підкреслити силует, тому вони призначені для струнких людей.
Компанія виробляє свої товари для чоловіків, які вважають за краще в будь-якій ситуації виглядати і відчувати себе невимушено. Саме тому у широкому асортименті товарів компанії можна вибрати сорочку на будь-який смак.
Через роки дизайнери торгової марки наслідують свою початкову стратегію і створюють тільки стильні та модні сорочки.

Показано з 1 по 50 із 124 (всього 3 сторінок)
підписатися на новини:
вверх