Головна Бренд Claudio Campione
Claudio Campione лого

Claudio Campione .

Бренд Campione з'явився у 1989 році. Його засновником став дизайнер-модельєр Hans Davidts, який поставив перед собою складне завдання: об'єднати спортивний та повсякденний стилі, наділивши свою продукцію особливою естетикою та елегантністю! Так з'явилися колекції, одяг у яких чудово поєднує у собі повсякденний стиль із діловим, та допомагає відобразити індивідуальність кожної особистості.

Щороку фахівці компанії представляють 2 колекції, які розділені на щонайменше 4 тематичні лінії. Основною лінією дизайнери вважають лінію під назвою Yachning - морська тематика - особливість голландського ландшафту з великою кількістю каналів не могло не позначитися на колекціях торгової марки.

Рік у рік основна лінійка вдосконалюється, до неї додаються нові штрихи та деталі, що надають одязі ще більше елегантності. Асортимент чоловічих речей дуже великий: починаючи від джинсів та пуловерів і закінчуючи теплим і вкрай привабливим верхнім одягом. Ви можете повністю оновити свій гардероб: широкий вибір дозволяє це зробити.

Особливе місце займають деталі: нашивки, аплікації, вишивки, завдяки яким одяг стає ще цікавішим! Кожна нова колекція має вражати уяву, і це виходить!

Ексклюзивні деталі та матеріали преміум-класу – ось що відрізняє бренд Campione. Якщо ви хочете виглядати стильно і при цьому максимально комфортно, цей одяг створений саме для вас.

Показано з 1 по 50 із 156 (всього 4 сторінок)
підписатися на новини:
вверх