Головна Статті Новини Презентуєм Вам нову колекцію чоловічих сорочок від німецького бренду CASA MODA
Презентуєм Вам нову колекцію чоловічих сорочок від німецького бренду CASA MODA

Презентуєм Вам нову колекцію чоловічих сорочок від німецького бренду CASA MODA .

Дата: 16.11.2023 Переглядів: 32

Сорочка являється універсальним і непідвладним часу елементом чоловічого гардеробу! І ми раді презентувати Вам нову колекцію чоловічих сорочок від німецького бренду CASA MODA сезону AW2023/24! Який серйозно дбає про комфорт та зручність чоловіків.

При виготовленні сорочок великих розмірів дизайнери дбають про ряд важливих аспектів:

  • Бездоганна посадка  - де враховані всі особливості фігури, подовження виробу на 5см для комфортного носіння, додавання довжини рукава до 72 см для високих чоловіків.

   • Висока якість матеріалів – довговічність та високу зносостійкість забезпечують матеріали Getzner та Pennet, які залишаються визнаними лідерами у виробництві сорочок вищого класу.

    • Широка гама кольорів та відтінкових рішень -  дозволяє вдало комбінувати вироби та приховати можливі недоліки фігури!

Як зазвичай в колекцію ввійшли класичні моделі, повсякденні сорочки, які відповідають сучасним тенденціям і сучасному урбаністичному стилю, а також джинсові моделі. Вибір дизайну і кольору настільки великий, що  Ви з легкістю зможете обрати сорочку на будь який випадок!

 Якщо Ви налаштовані урізноманітнити свій гардероб якісною та стильною сорочкою – Вам обов’язково треба обрати моделі від  CASA MODA. А зробити це краще в БОГАТИР!


Теги: Casa moda

Комментарі

підписатися на новини:
вверх