Головна Вопрос-ответ
Вопрос-ответ .
Як підібрати розмір одягу?

Для зручності наших клієнтів на сайті є вкладка з малюнками і докладною інструкцією як більш точно підібрати розмір одягу. Також будь-який момент Ви можете зателефонувати нашим операторам, які допоможуть Вам визначитися з розміром.

Чи можлива примірка?

Так, примірка можлива в будь-якому з наших магазинів.

Хтось може отримати моє замовлення замість мене?

Так, у відділенні перевізника можуть отримати замовлення, назвавши номер декларації і надавши документ, що засвідчує ВАШУ особистість. Однак, ми рекомендуємо уточнити це у поштового оператора.

Як довго чекати замовлення?

В середньому доставка займає від 2 до 5 днів після підтвердження замовлення.

В які міста є доставка?

За допомогою наших партнерів: Укрпошта, Нова Пошта  ми забезпечуємо доставку замовлень в усі регіони України, окрім АР Крим та деяких населених пунктів Донецької і Луганської областей.

Скільки коштує кур'єрська доставка?

Кур'єрська доставка від складу «до дверей» оплачується за тарифами перевізника.

Як відстежити замовлення?

Після відправки замовлення Вам на телефон прийде sms-повідомлення з номером декларації. Відстежити посилку за номером декларації можна на сайті Вашого перевізника (Укрпошта, Нова Пошта).

Я захворіл(а) і не можу відразу забрати замовлення з пошти, що мені робити?

Термін безкоштовного зберігання замовлення на Новій Пошті і на Укрпошті - 5 робочих днів. По закінченню цього терміну буде нараховуватися пеня за кожний день зберігання. Якщо Ви перевищуєте термін безкоштовного зберігання - необхідно зв'язатися з оператором call-центру нашого інтернет-магазину і узгодити це питання.

підписатися на новини:
вверх