Чоловічі слакси великих розмірів

Слакси – модні чоловічі штани вільного крою без стрілок, зшиті з щільної бавовни. Як правило, такі брюки мають складки від пояса і одвороти внизу. Слакси є невід'ємною частиною стилю casual.

Слакси, як і джинси, відрізняються багатофункціональністю і прекрасно підходять для чоловіків будь-якої комплекції і вікової категорії. У разі необхідності за допомогою цього типу штанів ви зможете без праці домогтися потрібного рівня формальності.

Штани слакси з'явилися близько 70 років тому. Їх винахідником був Едмонд Хаггар. У перекладі в англійської «slack» означає «недбалий». Таким чином, назва штанів повністю відповідає їхнєму задуму, який мав на увазі штани, які чоловіки повинні носити більш недбало і вільно, ніж зазвичай.

Багато чоловіків вважають, що слакси набагато зручніше ніж джинси. Вони легші, просторіші і не сковують рухів. Сучасні моделі можуть виготовляти з додавання еластичної нитки, тоді вони будуть ще більш комфортними в носінні.

Деякі плутають слакси з брюками чінос. Штани чінос ще більш неформальні штани і шиють їх з ще більш легких матеріалів, тому вони більше підходять для літа. Що стосується фасонів, то велика кількість сучасних моделей придбали звужений силует, що відповідає останнім модним тенденціям.

Чоловічі слакси великих розмірів мало не єдиний предмет гардеробу, який виробляється у невичерпної кольорової гамі: від нейтральної до яскравої. Їх носять з футболками, сорочками-поло, джемперами і блейзерамі.

В якості взуття зі слаксами найкраще гармонюють мокасини, кеди і сандалі. Хоча, втім, будь-яких строгих правил, як носити брюки слакси не існує, є можливість проявити фантазію і зважитися на будь-який модний експеримент.