Головна Дублянки
каталог .
Жінкам
Чоловікам
Подарунковий сертифікат

Жіночі дублянки великого розміру (батал) .

Щоб жіночі дублянки великих розмірів сідали строго по фігурі і виглядали максимально ефектно, тепер не потрібно багато зусиль. Від безформних моделей виробники вже відмовилися, віддавши перевагу виготовленню відповідно до розмірної категорією. Активний розвиток в даному напрямку привело до появи креативних моделей, які відповідають останнім модним віянням. У каталозі інтернет-магазину Богатир увазі покупців представлені дублянки сезону осінь-зима найбільш актуальних фасонів.

Як вибирати жіночі дублянки великих розмірів в Україні

Останнім часом найбільшого поширення набули моделі, силуети яких або трапецієподібні, або прямі. Подібні фасони роблять повноту значно менш помітною. Бажано звертати увагу на наявність прихованих кишень з поздовжнім розташуванням пластин. Таким чином лінії на одязі набувають вертикальний напрямок, завдяки чому фігура візуально здається стрункішою. Дублянка не повинна сильно розходитися в ширину - так досягається м'яке облягання фігури і відсутність неакуратних складок. Найчастіше жіночі дублянки батал виготовляються без підкладки та вважаються полегшеними.

В процесі вибору важливо враховувати фасон рукава. Форма повинна бути максимально простою, без прикраси воланами. Те ж саме стосується і коміра - в пріоритеті класичний відкладний, що нагадує Шальке, або лаконічна стійка. З довжиною краще визначатися виходячи з особистих переваг і способу життя. Якщо він активний - підійде укорочена дублянка до стегон або вище. Для пишної фігури найкращий варіант - довжина міді, під яку легко підбираються штани і спідниці. А взуття на підборах зробить володарку стрункіше. Наявність великої кількості декору варто уникати, інакше фігура придбає непривабливий вигляд.

Як купити жіночі дублянки великого розміру за типом фігури

Вподобана модель повинна відповідати типу фігури:

  • «груша» - потрібно позначити лінію талії. Рукава повинні бути об'ємними, низ - расклешенним;
  • «яблуко» - підійдуть трапецієподібні і прямі моделі.

Дублянки для жінок великих розмірів не повинні мати великі гудзики і накладні кишені в області стегон, оскільки це візуально додає вагу. Темний колір допоможе добитися протилежного ефекту. Також стрункішим на вигляд силует зробить вертикальна блискавка. Всім, хто вирішив замовити припадала до смаку модель онлайн, пропонується адресна доставка в Київ, Харків чи будь-яке інше місто України. Клієнтів чекає приємна ціна і гідне уваги якість виробів.

підписатися на новини:
вверх