Головна Спортивні штани
каталог .
Жінкам
Чоловікам
Подарунковий сертифікат

Чоловічі спортивні штани великих розмірів .

Людям великої комплекції складніше оновлювати гардероб. Якщо розмір більше 50, звичайні магазини не допоможуть. Виходом може стати спеціалізоване ательє або сучасний інтернет-магазин, де легко купити чоловічі спортивні штани великого розміру. Одним з таких магазинів є мережа «Богатир», представлена ​​по всій Україні, а саме:

  • Київ;
  • Харків;
  • Дніпро;
  • Львів;
  • Одеса.

В магазині «Богатир» каталог постійно поповнюється, а одяг не просто XXL+, створюється з урахуванням сучасних тенденцій та модних віянь. Пошиття здійснюється з дотриманням технології, підбирається якісний матеріал і модна колірна гамма.

Як вибрати спортивні штани чоловічі великих розмірів?

Одяг батал та супербатал вимагає особливого підходу. Ціна таких моделей вище не через те, що використано більше тканини, а тому що якість цієї тканини в рази вище, ніж при створенні звичайних моделей. Велика комплекція вимагає еластичних і «дихаючих» матеріалів.

Навіть велетень буде відчувати себе модним і впевненим, якщо одягне зручний одяг. Спортивні штани не повинні сковувати рухів, обтягувати, підкреслювати недоліки фігури. При пошитті великих фасонів використовується щільна тканина, вона не збирається в проблемних зонах, створюючи додатковий непотрібний обсяг, дозволяє тілу дихати, при цьому правильно обтікаючи фігуру і коригуючи силует.

Якщо вподобаний одяг є в розмірі батал і супербатал, про якість можна не переживати. Для створення таких фасонів вибирають тільки якісну тканину, надійні матеріали для обробки і декору, стильні кольори. Щоб замовити онлайн підходящий варіант, досить вивчити розмірну сітку та визначити свої параметри. Якщо самостійно зробити це не виходить, консультанти в режимі онлайн завжди готові надати допомогу і підказати. На сайті можна купити штани до 86 розміру по українській таблиці.

Де купити чоловічі спортивні штани великого розміру?

Якщо потрібно замовити чоловічі спортивні штани великих розмірів, інтернет-магазин «Богатир» стане кращим варіантом. Тут можна знайти моделі, які не тільки будуть по фігурі, але й допоможуть відчути себе впевнено в будь-якої вазі. Одяг для повних - це не позбавлені смаку і безформні мішки, даний магазин тому підтвердження.

Це раніше великі фасони шили так, ніби носити їх належить жителям паралельного всесвіту. Тоді про стилі мови не йшло, на першому місці виступало зручність та практичність, зараз же ситуація змінилася. Незалежно від статі і комплекції, можна дозволити собі виглядати модно і впевнено, асортимент батал і супербатал надає багатий вибір, на будь-який смак.

Головне вміло компонувати фасони, моделі та кольори, дотримуючись однієї гами і уникаючи яскравих контрастів, але це вже зовсім інша історія. Штани в спортивному стилі можна купити окремо або в комплекті з толстовкою, у вигляді костюма. Інтернет-магазин «Богатир» задовольнить будь-які потреби. Сотні задоволених клієнтів по всій Україні кращий тому доказ!

підписатися на новини:
вверх