Головна Капелюхи
каталог .
Жінкам
Чоловікам
Подарунковий сертифікат

Капелюхи чоловічі великих розмірів .

Чоловічі капелюхи великих розмірів в інтернет магазині bogatir.com.ua

Чоловічі капелюхи великих розмірів - оригінальний аксесуар, здатний впровадити родзинку в образ сучасного чоловіка, чий розмір голови досить нестандартний. Безумовно, в офіс в капелюсі відправлятися не варто, але для прогулянок по місту або набережній, відпочинку на пляжі і тематичних вечірок вона буде дуже доречной. Тим більше, в літню спеку завдяки їй вийде врятуватися від сонячного удару. Богатир - інтернет-магазин, в якому вийде купити чоловічі капелюхи великого розміру за вигідною ціною. Вподобану модель з представлених в каталозі можна замовити онлайн. При цьому кожному клієнту пропонується доставка в будь-яке місто України: Київ, Харків та інші.

З яких елементів складаються капелюхи для чоловіків великих розмірів

Є вироби, будова яких унікальна, але в більшості з них можна знайти певні подібності у вигляді однакових складових:

  • Корона (тулія) - перший за величиною елемент капелюха, обов'язок якого полягає в захисті верхньої зони голови та її покритті. Якщо виріб літній - в цій галузі використовується найлегша тканина, що дозволяє йому «дихати».
  • Бенд - представлен ​​стрічкою або смугою, яка кріпиться до нижньої частини попереднього елемента, тобто зсередини. Вона перешкоджає стіканню поту на очі та лоб і вбирає надлишок вологи. Регулювання здійснюється за допомогою спеціального шнура, витягали з метою затягування.
  • Козирок - елемент відрізняється більшою твердістю. Він виступає з передньої частини першої складової капелюха, щоб оберігати очі від негативних впливів ззовні: прямих сонячних променів, дощу.
  • Поле (край) - характеризується аналогічною дією, яке притаманне козирку. Але він не обмежується передньою зоною, а проходить по всьому периметру вироба.

Як вибирати чоловічі капелюхи великих розмірів (Україна)

Найкращий варіант визначення розміру даного вироба - зняття вимірів безпосередньо по голові в дюймах або сантиметрах. Окружність голови вимірюється за допомогою спеціальної стрічки, яка призначена для кравців. Її друга назва - «метр». Замір здійснюється шляхом обертання навколо черепа по центру лоба або відступивши 2-3 см від кінчиків вух.

В разі, коли розмір голови не можна назвати стандартним, важливо уникати моделей з універсальним розміром. По-перше, вони не будуть сидіти правильно, а по-друге, тісний головний убір здатний викликати головний біль. Тому вибір варто здійснювати в суворій відповідності з індивідуальними параметрами. При виникненні будь-яких складнощів завжди можна звернутися за підтримкою до кваліфікованих консультантів.

підписатися на новини:
вверх