Головна Галстуки
каталог .
Жінкам
Чоловікам
Подарунковий сертифікат

Чоловічі краватки великих розмірів .

Чоловічі краватки великих розмірів в інтернет магазині bogatir.com.ua

Краватка - той самий аксесуар, який здатний побудувати образ чоловіка та розставити в ньому потрібні акценти. Він органічно виглядає з одягом як в діловому стилі, так і в повсякденному. Від того, яким він буде, почасти залежить враження, вироблене на оточуючих його власником. До уваги солідних чоловіків великої комплекції інтернет-магазин Богатир представляє найбільш актуальні чоловічі краватки великих розмірів в Україні. Будь-який богатир з подібним аксесуаром матиме надзвичайно представницький і стильний вигляд.

Чоловічі краватки великих розмірів: розмір і форма

Модні тренди не накладають обмеження на розміри даного аксесуара. Однак важливо враховувати наступний нюанс: широкі плечі вимагають, щоб аксесуар був більш вузьким. Його ширина ще визначається:

  • висотою коміра сорочки;
  • параметрами лацканів піджака.

Великим представникам сильної статі не можна нехтувати тим фактом, що дана деталь одягу повинна бути максимально сумірною йому. Ширина повинна варіюватися в межах 9-10 см, що в порівнянні з типовими виробами помітно більше. Однак для великої постаті цей фактор стає у нагоді. Величина зав'язаного вузла повинна бути рівною ширині вироба. Гармонізувати образ вийде шляхом підбору відповідної сорочки.

Краватки для чоловіків великих розмірів: вибір довжини

Якщо спиратися на класичні критерії, то довжина виробу визначається наступним чином: його кінець повинен знаходитися на лінії пряжки ременя. Це актуально сьогодні, коли мода віддає перевагу класичному варіанту носіння даного аксесуара. Кількома роками раніше діяли трохи інші норми. Чи не буде вважатися помилкою, якщо параметри довжини відповідатимуть одному з вимог:

  • довжина опускається трохи нижче пояса;
  • нижня частина лягає на пряжку ременя;
  • довжина трохи не доходить до пряжки.

У кожного рішення знайдуться свої шанувальники. У будь-якому випадку, довжина обраної на сайті краватки дозволить охопити будь-яку богатирську шию. Головне, щоб її вибір проводився з урахуванням власної конституції тіла і характеру заходу, який планується відвідати.

Де купити чоловічі краватки великого розміру

Вподобану модель з електронного каталогу, яка максимально гармонійно виглядатиме на великій фігурі, можна замовити на сайті онлайн. Кваліфікована допомога менеджерів з питань підбору відповідної довжини та інші визначні нюанси завжди виявляються своєчасно. Приємна ціна і можливість доставки до Харкова, Києва та інших міст України очікують кожного покупця.

підписатися на новини:
вверх