Головна casual
каталог .
Жінкам
Чоловікам
Подарунковий сертифікат

Чоловічі сорочки Сasual великих розмірів (батал) .

Чоловічі сорочки casual великих розмірів в інтернет магазині bogatir.com.ua

Чоловічі сорочки casual батал бездоганно підходять для цілорічного носіння. Даний стиль дозволяє поєднувати їх з смокінгами і піджаками, а також робить самодостатнім елементом одягу. Електронний каталог інтернет-магазину Богатир рясніє безліччю моделей, фасонів і кольорів, що дозволяє купити чоловічі сорочки casual великого розміру на будь-який смак. Вподобані моделі можна замовити на сайті онлайн, скориставшись послугою доставки в будь-які міста України, включаючи Київ і Харків. Приємна ціна робить придбання максимально вигідним.

Якими повинні бути сорочки casual для чоловіків великих розмірів

Чоловічі сорочки casual великих розмірів в Україні набули великого поширення завдяки безлічі демократичних забарвлень. Здебільшого вона представлена ​​кліткою (Гінкго, великої, дрібної, таттерсол), горохом, смужками і квітковими паттернами. Матеріалом виготовлення переважно виступає бавовна, завдяки чому забезпечується приємний зовнішній вигляд і комфорт в процесі носіння. Крій більшості моделей - полуоблегаючий або вільний. Завдяки цьому враховуються особливості щільної статури. Тому на великих представників сильної статі подібні вироби виглядають досить ефектно, зробивши основний акцент на перевагах фігури.

Як вибирати чоловічі сорочки casual великих розмірів

Щоб вподобана модель сиділа правильно, важливо не помилитися з розміром. В даному конкретному випадку той варіант, коли вона виглядає як з чужого плеча, не актуальний. Це потрібно для того, щоб відчуття були комфортними, а рухи нічим не обмежувалися. Бажано стежити за довжиною рукавів - навіть при активній жестикуляції вони не повинні надто оголяти зап'ястя. Якщо планується заправляти сорочку в штани, то при підйомі руки в 45 ° небажано, щоб вона піднімалася вище , ніж на 2 см.

Підбір відповідного розміру має велике значення, оскільки при подальшому застібанні сорочки не повинно виникати відчуття задухи. Добре, якщо між коміром і шиєю будуть поміщатися 2 пальця. Знайти свій фасон - головне, чого потрібно домогтися, щоб сорочка не стирчала, щоб не пузирилася і не висіла мішкувато в зоні живота. Уникнути всього перерахованого вище допоможе вибір з урахуванням всіх особливостей своєї статури.

casual
підписатися на новини:
вверх