Головна Футболки
каталог .
Жінкам
Чоловікам
Подарунковий сертифікат
Виробник

Почавши свою кар'єру з натільної білизни, такий предмет одягу як футболка давно завоював свою популярність у всіх можливих сферах застосування. Сьогодні ми бачимо їх у всіх стилях від спортивного, до ділового. У будь-якому віці - маленькі дітки, підлітки, дорослі чоловіки та жінки віртуозно використовують всі варіації футболок в своєму гардеробі.

Маленькі секрети жіночих футболок великих розмірів

Розглянемо основні моменти та тонкощі покупок в сегменті plus size. На що звернути свою увагу при виборі?

  • Почнемо з того, що тканина футболки для повних жінок, як і більша частина одягу для пишних форм повинна володіти достатньою щільністю. Звичайно, не настільки великовагової, щоб бути схожою на робочу робу. І в той же час завдання матеріалу - добре тримати форму та делікатно показувати контури тіла. Дуже важливо приділити достатню увагу складу тканини та віддати перевагу натуральним матеріалам. До таких відноситься натуральна бавовна або льон. Допускається незначне додавання еластану для гнучкості виробів. Дівчатам великих розмірів рекомендується уникати в літній період синтетичних тканин, так як в них, швидше за все, буде дуже жарко.
  • Принти та орнаменти. На жіночіх футболках великого розміру чудово виглядають малюнки та зображення. Яскраві великі ілюстрації, флористичні орнаменти або візерункові мотиви прекрасно справляються з тим, щоб зробити річ цікавою та стильною. На допомогу йдуть всілякі геометричні форми. Використовуючи різні смуги, горох або контрастні вставки, дизайнери часто створюють більш стрункий силует за рахунок візуалізації.
  • Жіночі футболки великого розміру повинні бути добре підібрані по фігурі. Тут важливо знайти золоту середину між відверто маленькою та великою річчю. У першому випадку занадто обтягуючі футболки лише підкреслюють недоліки фігури (наприклад, складки на талії або неакуратний живіт). Таку сміливість може собі дозволити далеко не кожна власниця розміру батал і супер батал. Одночасно з тим не слід впадати і в іншу крайність, набуваючи занадто вільний варіант.
  • Важливим критерієм при виборі футболки великих розмірів для жінок є її довжина. У сегменті plus size виробники додають кілька сантиметрів, щоб таким чином була можливість закрити об'ємні частини фігури.

Асортимент жіночих футболок великих розмірів в інтернет-магазині Богатир

В онлайн каталозі сайту ви знайдете такі моделі жіночих футболок для пишних форм:

  • Повсякденні для комбінування з джинсами або літніми брюками;
  • Базові під жакет або кардиган;
  • Нарядні, які можна носити як легку блузу;
  • Яскраві та стильні для створення сміливих образів.

Основні жіночі бренди - Aprico, Marina Rinaldi, Navigazione, Open End, Samoon, Via Appia. Футболки жіночі великих розмірів з минулих колекцій можна купити за зниженими цінами, стежте за акціями.

Доставка по всій Україні. У магазинах міст (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів) вибір набагато більший. На сайті інтернет-магазину надана можливість замовити вподобану модель з доставкою в магазин.

підписатися на новини:
вверх